Inno3D 7600GST, Gainward 7600GS i GT - poraďte prosím

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Hagal 13. 12. 2006 17:01

To já mám toho gainwarda. Je to fakt pecka, jde přetaktovat na těch 1450/575 víc ale ne. S teplotou si nemusíš dělat starosti, nevyleze nad 44°C. Klidně se na něco zeptejte, pokud chcete.

http://www.picoodle.com/view.php?srv=im ... b37486.jpg
Hagal
Junior

Odeslat příspěvekod LuKoCH 15. 12. 2006 17:28

kurcatovium: sorry, ještě se musím vyptávat, jde mi o hlučnost :D

Hagal: supr, supr, takže tě můžu vyzpovídat.....jak je na tom to aktivní chlazení ? na obrázku vypadá pěkně...
s tím taktováním: v čem jak a s jakými potížemi si to taktoval ? mohl bys nějak porovnat teplotu před a po taktování ?
LuKoCH
Junior

Odeslat příspěvekod Hagal 16. 12. 2006 17:14

To chlazení pokrývá i pameti, je docela solidní, zabírá dve pozice na case. Není az zas tak hlucné, jeste to popísu, vytvorím nejaký blocek a hodím sem link, to taktování je na tom asi to best. Je sice novinka, ze pri tech 1450/575 to sice bezi skoro vsude ok, ale ted jsem zapinal titan questa a hapalo to tak 5x(odesilat/neodesilat) tak jsem snizil frekvenci na asi 1380/500 a uz to neudelalo. Vsechno to napisu do toho blocku i s fotkama. Ted nejsem doma, abych to testnul, ale do zitra to budu mil urcite.
No jinak ta hlucnost, je prave zavislá na teplotě. Ale ani při max otáčkách to není nijak hrozný, pro moje uši je to labuž. Asi jako když strčíte vosu do krabičky od sirek, tak nahlas to asi je. Taktuju to přes ten originální (dodávaný s kartou) expertool nejsou tam profily, jako v Powerstripu, ale nástroju hodně, včetně rychlosti FAN.
Jinak teploty over/norm nemůžu porovnat, mě se to zdá stejný, ale je to způsobeno právě tou dynamicitou rychlosti otáček. Vyzkouším a dám echo.
Neznáte nějaký program pro testovní GK??
Ucelený pohled, neboť všechno ostatní je ubohost. Dan Simmons
Hagal
Junior

Předchozí stránka