True wireless na audioknihy

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod djkubas91 30. 4. 2021 09:29

Ahoj,

píšu záměrně sem, neb v AVmanii by mě asi poslali do háje :D

Hledám tipy na TW sluchátka, na kterých budu z 90% poslouchat audioknihy při venčení psů a běhání. Hlavním kritériem tedy není křišťálově čistý poslech, ale spíš nízká cena, kdybych jedno z nich prostě někde vytratil, utopil... Ideálně špunty (kvůli držení v uchu) s průměrným/horším útlumem (nechci se nechat srazit)

Připojovat je budu k iPhonu, takže AAC kodek velkou výhodou, fast charge na hodinový poslech taky...

Jinak mi to je fakt jedno - předchozí beatsX nebyly velkým etalonem kvality, takže bůhvíjak náročný nejsem. Cenově čím míň, tím líp - pokud bychom se dostali pod 1500, což je pro mě taková hladina "je mi to jedno", pak super, připlatit ale není problém...
MacBook Pro 13" TB 2017
RaspberryPi 3B
Synology DS213j

IoT je závislost
djkubas91
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 30. 4. 2021 10:16

Huawei FreeBuds 4i.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz.hook 30. 4. 2021 15:09

Přesně na tohle jsem cvičně koupil https://www.alza.cz/apw-shpunty-black-d5651984.htm a slouží výborně. Spojení s iPhone 12 Pro Max stabilní a rychlé, ani při delším poslechu podcastů nebolí v uších. Za ty prachy super. :-) Ještě mají nějaké dražší modely, ale ty jsem nezkoušel.

Pak jsem ještě pořídil na Amazonu EarFun Air Pro a ty se už dají i na hudbu a video hovory. Kupoval jsem je v akci za nějakých 1500 Kč a také je mohu doporučit.
cz.hook
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 30. 4. 2021 20:35

Levná sluchátka s uspokojivým výkonem jsou QCY T1C (model od Alzy linkovaný výše vypadá jako jejich OEM verze). Dají se pořídit zhruba od 250 Kč.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djkubas91 3. 5. 2021 07:43

Díky za doporučení... Zkusím ty T1C :)
MacBook Pro 13" TB 2017
RaspberryPi 3B
Synology DS213j

IoT je závislost
djkubas91
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků