Ticha dratova nebo bezdrátová mys

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod p3v4x 5. 12. 2021 10:14

Ahoj existuje kvalitni ticha dratova nebo bezdrátová mys bez toho aby bylo slyset klikani?

Nebo je to jenom marketing?
p3v4x
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 5. 12. 2021 10:34

Existuje, mam ji ted zrovna v ruce.

M590

Ze vsech radobybezhlucnych mysi je tahle asi nejlepsi, co jsem kdy v prackach drzel. Spolehliva, presna, celkem i rychla, ale nepredstavuj si zadnou gaming bestii. Spis je to bezdratovka, co Te nena*ere tak, ze bys mel chut ji mrsknout oknem uz v prvnich peti minutach. A baterka v ni opravdu vydrzi. U mne rok, ackoliv vyrobce tvrdi dva. Ale umi to LMD, Flow, unifying, BT5 LE ... hmotnost je prijemna, ani pirko, ani cihla. Stve mne na ni vlastne jenom kolecko, protoze neni "setrvacnik stajl".

Maly bonus zaverem: Da se i pro levaka.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p3v4x 10. 12. 2021 08:08

Dekuji za tip.
Jeste bych potreboval vyresit klavesnici v rezimu silent,ale nevim jak by dva prijimace jely dohromady.
p3v4x
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 10. 12. 2021 08:14

Pokud vezmes Logitech (doporucim MX keys), pojede to dokonce oboje spolecne na jeden. ;) A kdyz si ten druhy das do druheho zarizeni, diky LMD si je mezi sebou muzes jednoduse prepinat. Mys (klavesnici) z desktopu na notebook stiskem tlacitka - nezni tohle jako fajn bonus?
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků