Výběr hybridní tv karty

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod tompv 10. 8. 2007 10:16

Zatím jsem si vybral tyto dvě karty:

GK Leadtek WinFast DTV2000 Hybrid TV tuner
http://interlink.tsbohemia.cz/default.asp?mtc=0&cls=stoitem&stiid=52972

Pinnacle PCTV Hybrid Pro PCI (310i), TV + FM Tuner
http://interlink.tsbohemia.cz/default.asp?mtc=0&cls=stoitem&stiid=44778

Potřeboval bych poradit která je lepší.
Hledal jsem recenze a neuspěl jsem, kdyby někdo narazil budu za ně vděčný.
tompv
Junior

Odeslat příspěvekod dnv 11. 8. 2007 00:09

pokial môžem poradiť,radšej si vyber ten Leadtek,väčšinou je to naprosto bezproblémová karta aj obslužný soft je vcelku v pohode,takisto kompaktibilita s alternatívnymi programami je väčšinou bezproblémová.Pinnacle je síce špičková karta+software,ale je velmi náchylná na kvalitu zákl.dosky a typ čipsetu,netoleruje žiadne slabiny počítača,pokial niečo v pc nevyhovuje karte alebo obslužnému softwaru,ktorý je velmi ťažkopádny a obrovský,tak obvykle vyrobí velmi ťažko odstránitelné problémy,takisto je velmi problematické nájsť nejaký alternatívny software na ovládanie karty,karta obvykle s nejakou alternatívou buď nepracuje vôbec,alebo chybne,proste "stavia sa na zadné",čo si nakoniec vyberieš,je len na Tebe
dnv
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod blino 12. 8. 2007 14:56

u Pinnacle je ten software dost nenazrany velmi sa mi nepaci :roll:
celkom dobre skusenosti mam ale s Asus kartami - hlavne co do kvality obrazu a zvuku
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod rudino 12. 8. 2007 15:05

Vybral by som si ten Leadtek WinFast DTV2000 Hybrid TV tuner.
Inak ja mam Hauppauge WinTV-HVR-1300 a som s nou nadmieru spokojny! http://www.hauppauge.co.uk/pages/products/data_hvr1300.html
rudino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod qmqm 12. 8. 2007 15:14

z vlastni zkusenosti bych nesahl vubec po Pinnacle
Leadtek mam, celkem normalni, zadny nic extra, zlaty stred
Asus jsou jednoduche na ovladani a nezerou tolik vykonu
qmqm
Junior

Odeslat příspěvekod Lukáš V. 12. 8. 2007 15:14

Muzu potvrdit ze Leadtek je dobry, mel jsem ho doma a byl jsem spokojeny. Ted mam Leadtek DTV1000, ktery je jen pro dvb-t a taktez jsem spokojen. Ovladaci soft Winfast PVR2 je kvalitni a nezere moc systemovych prostredku(naproti tomu Pinnacle=hruza). Nekdy mi ale soft koliduju s Aerem ve Viste(nezobrazuje se mi ram okna apod., tak na to pozor).

Ale muzes pouzit radu dalsich kvalitnich programu. Pro dvb-t jsou to napr. freeware ProgDVB, AltDVD, DreamDVB apod.

Pro analog. se mi kdysi osvedcil DScaller a fly2000.
Lukáš V.
Mírně pokročilý