bluetooth - problémy

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod liska01 4. 9. 2007 21:29

Momentálně nemám v Bluetooth Configuration nic, ale ještě odpoledne jsem tam měla v záložce hardware Name: Dell TrueMobile Bluetooth Module, Type: USB. Propojení s mobily funguje, přenos souborů taky, ale prostě mě štve, že nejde vypnout to modrý světýlko a že je to celý furt nějaký divný.
Díky za jakoukoliv radu, co bych ještě mohla udělat.
liska01
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod liska01 4. 9. 2007 21:36

petrusek píše:Ja myslim ze ta ikonka v trayi (BTtray.exe) patri widcommu, ale zarizeni jako takove si chytly ovladace microsofti ktere jsou v XP
Tak takový pocit jsem z toho měla, jen jsem to neuměla popsat, ale myslím, že máš pravdu!!!

uquote]zkus rucne preinstalovat ovladace zarizeni co si u tebe rika "Dell TrueMobile..." a vnutit mu bohuzel necertifikovane (to je asi duvod proc XP daly prednost svojim vlastnim) ovladace od widcommu
Jdu to zkusit, odpoledne jsem tam viděla ovladače certifikované i bez a je pravda, že vybrané byly ty cert.

Děkuju zatím za radu.
liska01
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petrusek 4. 9. 2007 21:36

Rucnim vnucenim necertifikovaneho ovladace myslim nasledujici postup:
Pravy klik na zminovane zarizeni - aktualizovat ovladac - na windows update nic nehledat - instalovat jako velice zkuseny uzivatel - nevyhledavat, zvolit ovladac - a pak myslim zrusit zatrzitko "Zobrazit kompatibilni hw" a vybrat ten bez zelene fajfky co se tam snad objevi - doklikat do konce
petrusek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod liska01 4. 9. 2007 21:45

petrusek: Tak to je bomba, už to fakt všechno funguje tak, jak jsem chtěla!!!! Když si pomyslím, že jsem nad tím strávila 4 večery..... Když dá někdo dobrou radu, je to za 5 minut vyřešeno :-D Velký dík!!!

Obrázek

Jenom nechápu, čím to teda bylo - tzn. že byl problém v těch ovladačích? Protože v konfiguraci už mám zase to, co ráno:
Obrázek
liska01
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lord Matrix 7. 4. 2012 14:37

Dobrý den, mám problém. Odesílal jsem soubor z mobilu do notebooku Samsung RV410 přes zabudovaný bluetooth. Ke konci odesílání se mi notebook z neznámých důvodů vypnul. Po opětovném spuštění systému (windows 7) jsem se pokoušel soubor znovu odeslat, ale nebylo to již možné. Notebook i mobil hlásily problém a nepodařilo se spojit. Zkoušel jsem i odeslat nějaký soubor z notebooku do mobilu, ale také to nešlo. Mohl byste mi prosím někdo poradit, jak lze vyřešit tento problém? Děkuji
Lord Matrix
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků