Vyber mysi - míval jsem Logitech MX310

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod KUBA 6. 9. 2007 20:46

Zdravim, potreboval bych radu od zasvecenych :-) Nyni mam mys Logitech MX310, ktera sepo 4letech poslusneho mysovani odebira do kremikoveho nebe, tak ji potrebuju nahradit... Sem u mysi zvykly na takovy mensi luxus, ta mx310 mi ho poskytovala jak u CS tak i ve woknech... CS sice uz moc nehraju, ale to neznama ze uz nechci poradnou mys, jak si clovek zvykne, tak uz to z rukou nepsuti ;-) Tak bych potreboval poradit ktera z techto mysi je na tom nejlepe a tavrem by se podobola te mx310, nebo byla i lepsi drzitelna... Do vyberu se dostali Razer DeathAdder, MS Razer Habu a Razer Diamondback. Naprilad sem zkousel Logitech mx518 a prisla do me ruky vetsi, nez na co sme byl zvykli, ale asi to bylo o zvyku nevim.... Tak mi dystak pls poradtte. Diky

//Mývalice: Upraven název. Tipy, jak napsat správný titulek
KUBA
Junior

Odeslat příspěvekod Master Awast 6. 9. 2007 23:04

Seber se a běž do nejbližšího kamenného obchodu, kde Ti dají jednotlivé myši odzkoušet... a pak přemýšlej a vybírej....

IMHO pokud Ti myš nepadne do ruky hned... ruce pryč (trpká zkušenost s G5)

Nejlepší podle recenzí je DeathAdder..
I´m walking the golden path... at least I hope!?
Master Awast
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tecka 7. 9. 2007 09:22

Takovej obchod jeste dneska, je? :)
tecka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod KUBA 7. 9. 2007 17:08

no a kde takovje obchod najit? v pze napriklad... vudycky kdyzsme byl v alze nebo v czc tak sme si nejak nevsim ze by tam meli vystaveny mysky no...
KUBA
Junior

Odeslat příspěvekod Master Awast 8. 9. 2007 13:33

Alfacomputers.... tam jsem vybíral já... velmi ochotný personál... věcí znalý (jeden z těch nejlepších co tam vůbec jsou)...

Ale je třeba trefit dobu, kdy tam není moc hafo lidí... protože se jinak ošívaj... prostě jim letěj kšefty....
Master Awast
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod BlackII 8. 9. 2007 13:40

přesně tak..myš musíš vybírat podle svojí ruky..jinak já mám G5 a narozdíl od MA jen dobré zkušenosti..prostě vyzkoušej a uvidíš
MB: Asus Rampage II Extreme, CPU: Core i7 920@4,2Ghz rev. D0 (+TR 120 Extreme BE + 2x Noctua), 3x2GB OCZ 1866Mhz CL8, GTX260 (ano, čekám na nové GF), Asus Xonar DX PCIe, SSD 64GB (system), WD Caviar Black 1TB, CoolerMaster HAF 922, Corsair 850W
BlackII
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Master Awast 8. 9. 2007 13:53

OT

Což o to... myš to je bezesporu dobrá... ale v Alfě se držela jinak než doma... pak jsem měsíc ruku "učil" držet ji... ale teď už je to OK...
Master Awast
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod zmizik 8. 9. 2007 14:12

Toto som riesil pred tyzdnom a vyhrala MS Razer Habu. Dovody boli:
1,MS - vsetky mysi co mam su od MS, vsetky doposial idu
2, hmotnost - mam radsej tazsie mysi - Habu presne taka je
3, laserovy snimac - mam ich radsej
4, DeathAdder je lahsia, ma skutocne o 2 chlpy lepsi snimac ALE kazia sa - proste prestane fungovat - reklamacia je v pohode ale ja to nemam chut riesit.

Zhrnutie - kt. ma rad MS kupi si Habu a kt. nie kupuje DeathAdder. Obe tieto mysi su spickove. Inu pockaj este mesiac a Razer ma vydat mys s novym snimacom - ze to bude daka sleha.

http://www.ddworld.cz/periferie/test-razer-deathadder-infra-mysi-dokonalost-50.html

http://www.ddworld.cz/periferie/microsoft-razer-habu-dokonala-mys-57.html
cpu: intel mb: asus ram: adata gpu: ati hdd: hitachi, maxtor psu: enermax case: thermaltake dvd-rw: lg lcd: acer cooler: zalman ntb: hp pda: htc foto: sony gps: gpsmap
zmizik
Mírně pokročilý