Jakou mys? Razer Copperhead nebo Microsoft Habu?

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Franz Josef 27. 12. 2007 09:11

zdarek, kupuju si novou mys a nevim jakou s techto dvou si vybrat. je tam nejaky zasadni rozdil nebo jsou celkem porovnatelne? na cene zas tak nezalezi... rozdil tam je nejakych 200 korun.

http://www.alza.cz/mys-razer-copperhead ... d55342.htm
http://www.alza.cz/mys-microsoft-laser- ... d69584.htm

:?:
Franz Josef
Junior

Odeslat příspěvekod NovaD 27. 12. 2007 09:15

Je to jedno,v tejto cenovej relacii vyberaj podla poctu tlacitiek a vzhladu :wink:
V kazdom pripade nerob paniku,lebo... "Errare humanum est" :)
NovaD
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod chito 27. 12. 2007 11:03

obě myši jsou kvalitní. Nejlepší je si myš vyzkoušet a vybrat podle toho, která ti lépe padne do ruky.
chito
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Franz Josef 27. 12. 2007 14:17

lol. takze jsem se prave vratil z alzy. rozhodne to nebyl nejlepsi napad tam jit prvni otviraci den po vanocnich prazdninach. je to tam jak na zajezdu. hromada lidi vsude. objednal jsem si tu Habu mys, ale dve hodiny se mi tam zrovna cekat nechtelo, takze to vyzvednu pozdeji. snad tam uz bude min lidi. :)
Franz Josef
Junior

Odeslat příspěvekod Blizzards 27. 12. 2007 19:34

Tu Habu z vlastní zkušenosti moc nedoporučuju, je tam problém z flashovaním firmware, ale to moc nevadilo, po pár měsících se myš sama od sebe na chvíli odpojila a pak zas připojila, naposled blbla tak že třeba klikneš jednou levým tlačítkem a ona klikla dvakrát někdy i třikrát a to už se sní vážně nedalo dělat, pak jsem ji chtěl vyzkoušet ještě před reklamací v jiném počítači a už nešla vůbec ani pak v mém.
Ale možná jsem měl smůlu na špatný kus, teď mam Logitech G5 Blue a zatím slintám blahem :-)
Blizzards
Junior

Odeslat příspěvekod Franz Josef 27. 12. 2007 23:48

:D

ja mam logitech G5 silver ale nejak me odchazi senzor. obcas vypadava a pak si to ani nepamatuje ty nastaveny dpi. a to ji mam asi rok. i kdyz zatezovej faktor byl docela vysokej takze se to na tom nejspis podepsalo.

dnes jsem si byl v alzaci pro tu habu krysu. firmware zatim facha ale jak rikas muzou s tim bejt asi nejaky problemy. cet sem o tom na netu par zprav. stejne mi ale uplne nesedi (po ty levy strane jsou dve tlacitka ale kdyz prudce hejbes s tou mysi tak se nevyhnes zmacknuti jednoho z nich coz neni zrovna nej) takze ji pujdu zejtra vymenit za nejakou jinou... rikal jsem si ze pujdu zpet k G5 ale na tom me trochu vadi ze tam je jen jeden cudl na ty levy strane. 510 a 518 maj dva a jedinej rozdil je snad jen v tom dpi a ty "weight cartridge". takze jeste uvidim.

btw logitech blue G5 existuje? kde se da sehnat? :)
Franz Josef
Junior

Odeslat příspěvekod Blizzards 28. 12. 2007 12:01

Ano Logitech G5 Blue existuje a má právě dvě tlačítka na levé straně oproti té silver http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=46879
Blizzards
Junior

Odeslat příspěvekod zmizik 28. 12. 2007 12:40

Blizzards píše:Tu Habu z vlastní zkušenosti moc nedoporučuju, je tam problém z flashovaním firmware)w/quote]

Problem bol iba pre tych co malo citali postup. Flash som urobil hned po kupe a ziaden problem. Dvojklik znaci odideny mikrospinac - aj to sa stava.

Inu obe spominane mysi trpia nevyliecitelnou chorobou - z nicoho nic odchadzaju. Mne sa to nastastie este nestalo a dufam ze ani nestane. Inac spokojnost s Habu dobra.
cpu: intel mb: asus ram: adata gpu: ati hdd: hitachi, maxtor psu: enermax case: thermaltake dvd-rw: lg lcd: acer cooler: zalman ntb: hp pda: htc foto: sony gps: gpsmap
zmizik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milan Š. 8. 1. 2008 08:53

No, tak jste mě trochu zaskočili :wink: . Pořídil jsem si Razer Habu k vánocům a zatím jsem spokojen. Firmware jsem neflashoval (proč?) a boční tlačítko jsem si ze začátku nechtíc mačkal, ale už jsem si zvyknul a nemám s tím problém (používám ten panel, kde jsou tlačítka více dopředu směrem ke kablíku).

To samovolné "odcházení" mě trošku děsí, no snad to nebude tak hrozné :wink: .
core2duo e6400 2,13 ghz | ac freezer 7 pro | gb ga-965p-ds4, rev. 3.3 | 4 gb 800 mhz | wd raptor 74 gb 10k ot. | sg barracuda 320 gb 7.2k ot. | samsung sh-s183a | gigabyte hd 7750 1 gb 880/1125 mhz | cm elite 330 | seasonic ss-500ht 500 w | razer habu
Milan Š.
Junior

Odeslat příspěvekod zmizik 8. 1. 2008 09:09

Nic sa neboj Milan. O tej chorobe som cital, ale ako hovorim u mna vsetko v poriadku. A aj keby nieco, reklamujes :) Nuz a fw odstranuje niektore chybicky, tak sa pozri do habu panelu aky mas FW a porovnaj ho na http://www.razersupport.com/index.php?_ ... d=84&nav=0

Oplati sa ho updatnut, ak mas starsi. Nuz a mys jedna lahoda, doporucujem si ku nej este kupit nejaku fajn podlozku. z
cpu: intel mb: asus ram: adata gpu: ati hdd: hitachi, maxtor psu: enermax case: thermaltake dvd-rw: lg lcd: acer cooler: zalman ntb: hp pda: htc foto: sony gps: gpsmap
zmizik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PC 8. 1. 2008 09:21

Zajímavá myš je také Diamondback 3G...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Junior

Odeslat příspěvekod g.sus 8. 1. 2008 09:55

Mam M$ Habu uz pol roka a funguje spolahlivo, myslim ze sa nemusis bat.
Problem s firmware bol iba pri prvych kusoch.
- you bleed just to know you're alive -
g.sus
Junior

Odeslat příspěvekod Malmsteen1 8. 1. 2008 10:04

presne tak...kupoval som habu asi v oktobri a dostal som kus z prvej serie. To bol velky problem, stary firmware a ovladace. Flashol som to a updatol, ale aj tak to neslo. Mys stale isla na frekvencii 125Mhz a nesli nastavit ani makra a podobne. Vratil som ju a chcel som peniaze, ale este mi dali dalsi novy kus = ten uz bol s najnovsim softom aj firmwarom a funguje uplne skvele, a bez toho aby som nieco riesil mi ide krasne na 1000 Mhz :) takze odporucam je to fakt skvela myska.

Hlavne si pozri ci mas spravnu verziu uz od vyroby, akonahle by si to musel robit sam tak nastanu problemy:
driver je teraz ver. 2.12
firmware ver. 2.03
Malmsteen1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod g.sus 8. 1. 2008 10:07

Ja som problem s flashovanim nemal. Postupoval som standardne podla navodu.
- you bleed just to know you're alive -
g.sus
Junior

Odeslat příspěvekod Malmsteen1 8. 1. 2008 22:18

g.sus píše:Ja som problem s flashovanim nemal. Postupoval som standardne podla navodu.

samotne flashnutie islo bez problemov....inak skus si zmerat frekvenciu pohybu kurzora ;) mouse rate checker sa to vola...ma to asi 8Kb ;)
Malmsteen1
Kolemjdoucí

Další stránka