Jakou flashku na klíče?

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod koblih.jr 5. 3. 2008 23:28

Vážní přátelé, začínám řešit závažný problém. Přemýšlím o 8GB, 16GB nebo nejlépe snad i 32GB flashce. Dostávám se do situace, kdy mi moje 2GB nestačí na banální přenost gigového souboru sem, gigového souboru tam...

Asi to také bude tím, že flasku mám málokdy po ruce.

Dostávám se do situace, že si chci pořídit malý módní doplněk na klíče - flasku. jenomže nám zkušenosti s odolnějšími flaskami, a proto prosím odborníky, kteří si něco podobného pořídili na klíče, aby mi poradili. Flaka by měla být o něco odolnější, vydržet hrubší zacházení (taška, kapsa, visací háček, stůl, pády na zem a pořád dokola), nejlépe i taková, který nemá obyrosový prstenec kolem pinů, protože to je zbytečnost už dnes (nebo je lepší stále se ho držet?)... Nejlépe něco kompaktního.

Poradíte prosím?

Díky
KOBLIH
koblih.jr
Junior

Odeslat příspěvekod Chupacabras 6. 3. 2008 00:01

Chupacabras
Pokročilý

Odeslat příspěvekod THeBaNDiT 6. 3. 2008 00:11

na ten PRETEC som na forach cital pomerne dost nemilych slov... vraj je dost kazivy, co je vzhladom na to, ze ma byt odolny, dost prekvapive... :(
zive: Lenovo Z570 (i5 2430M, RAM 8GB, GF GT540M 2GB)
digiarena: Nikon D5000 + 18-55mm DX VR + 55-300 DX VRII + SB-700
avmania: Panasonic TX-P46ST30E + VU+uno + Nvidia Shield TV 2017 + ONKYO TX-NR414 + Jamo S426 HCS3
mobilmania: Samsung Galaxy S7 Edge
THeBaNDiT
Junior

Odeslat příspěvekod TheTOM_SK 6. 3. 2008 11:19

Kupil som si Corsair 4G Voyager GT, pretoze som ho chcel nosit na klucoch, ale hlavicka drzi velmi slabo, cize ho mozem akurat nosit vo vrecku, ale nie na klucoch, ak nechcem stratit hlavicku. :roll:
TheTOM_SK
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod shifty2 6. 3. 2008 11:55

s tych lacnejsich corsair voyager alebo apacer jogr ...
TheTOM_SK> ja som ho mal a hlavicka drzi uplne v pohode ale tiez kolega ho ma a jemu moc nedrzi .....

ale pokial vravis ho takych velkostiach 16gb 32 ... ja som si tiez kupil voyager 16gb stal ma 2litre SKK v nakupe zaciatkom roka ale ked som si to prepocital kupil som si teraz radsej WD passport 250GB a spokojnost je velky ako penazenka takze mne nerobi problem nosit pri sebe a hlavne prenasat ked neico potrebujem... a uz mi padol aj zopar krat na zem a frci stale pohode
shifty2
Junior

Odeslat příspěvekod psizradlo 6. 3. 2008 12:08

Řekl bych, že tento: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=52075 by měl vydržet hodně + z klíčů ho neztratíš. Nevím ale, jak je na tom s rychlostmi...
psizradlo
Junior

Odeslat příspěvekod Chupacabras 6. 3. 2008 18:29

psizradlo, ten už som poradil vyššie ;)
Chupacabras
Pokročilý

Odeslat příspěvekod psizradlo 6. 3. 2008 22:17

Chupacabras:

Ten "tvůj" je 16GB, "můj" má 32GB :P ... Ale dobře no, chtěl jsem si taky přihřát polívčičku :wink:
psizradlo
Junior

Odeslat příspěvekod kaf1 6. 3. 2008 22:32

shifty2 píše:s tych lacnejsich corsair voyager alebo apacer jogr ...

Jogr nedoporucuji. Uz jsem videl za posledni mesic 2, co odesli okamzite do kremikoveho nebe. Jeden z nich navic poustel jakesi lepidlo (posledni pulrok). Nebrat JOGR!
kaf1
Junior

Odeslat příspěvekod apin 7. 3. 2008 17:09

mám zhruba rok Pretec Bullet Proof 2GB a zatím žádný problém s funkčností nebyl. Akorát se mi o klíče sloupala ta černá barva u těch figurek a teď je místo černé zlatá...
Možná by někomu mohl vadit rozměr, když máte usb zdířky blízko u sebe a pokud ve vedlejším portu už je něco zapíchnuté, tak se tenhle disk vedle něj nemusí vejít... takové situace řeším kablíkem :)
apin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod koblih.jr 7. 3. 2008 21:08

Líbí se mi ta 16GB hračička. Ta by měla stačit na občasné přenosy seriálů nebo filmů. :) Není ten kryt z té slitiny moc těžký?
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Junior