NejErgonomictejsi klavesnice

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod dadasfx 16. 3. 2008 17:14

Jaka je/byla podle Ergonomics vas ta nejERGONOMICTEJSI klabosnice na trhu? Nehlede na cenu ci jeji mutimedialni vybavu. Me osobne velice imponuji Logitech Wave nebo Microsoft Natural 4000. I kdyz (jeste) neumim psat vsemi deseti, tak kdyz jsem si v obchode v regale sahnul na tu M$4000 byl to takovej ten pocit, jako kdyz si poprve sahnete pod sukni :twisted: :lol: Vite co tim myslim. Proste sedla do ruky.

Jake mate vy zkusenosti s Ergonomic klabosnicema? Jaka se vam pripadne libi jestlize jeste Ergonomic nemate?
„Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.“ 'Albert Einstein™'

Každý by chtěl do nebe, ale nikomu se nechce zemřít.
dadasfx
Junior

Odeslat příspěvekod qwertysimo 16. 3. 2008 17:34

po mnohých rokoch som prešiel z MS Natural Keyboard Elite na MS Natural 4000. dosť mi začali tŕpnuť prsty, ale naštastie sa do do mesiaca spravilo. zo super multimediálnych tlačidiel žiadne nepoužívam, ale nemali verziu bez nich :-P náklon klávesnice dozadu je fajn
qwertysimo
Junior

Odeslat příspěvekod Tučňák 16. 3. 2008 20:59

Já mám Logitech Wave a musím říct, že jsem velice spokojen. Nízký zdvih mi vyhovuje to prohnutí klávesnice není nijak patrné, ale myslím, že je postačující..Osobně bych nechtěl úplně "zlomenou" klávesnici.
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Mírně pokročilý