Nastavení Logitech MX3200

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Gruppe 15. 4. 2008 16:33

Mám u druhýho PC tenhleten set Logitech MX3200 zváště jen proto, že jsem nechtěl ujeté ergonomické experimenty ale něco normálního rovného. S použitelnou myší MX600 jsem našel až tenhleten set za vcelku odpovídající cenu kolem 2K. Překousl jsem malý nastavitelný sklon i pidi multimediální tlačítka které by po tmě nenašel (natožtak nerozeznal) ani slepec, slabě natištěné popisky taky přežiju, přeci jen už vím kde na klávesnici co hledat...

http://www.barbone.cz/index.asp?stiid=6 ... 0(wireless)

Léta letoucí jsem spokojeně kupoval MS (od nich mám asi 3 myšky vyšších řad) a bral jako samozřejmost nastavování funkcí tlačítek na myši přes jejich Intelli Point.

Jeké však bylo mé rozčarování nad tímto setem, když např k tlačítku search nebylo možné přidat moji oblíbenou vyhledávací službu Google.cz, ale jen Yahhoo, AOL search apod....u klávesnice přidají řádek na vepsání webovky, u myšky ne - nepochopitelná hloupost...jen jedna z mnoha.

Co mě ale o dost víc žere je nemožnost nastavit ve hře tlačítkům jakoukoliv funkci! Např Brothers in Arms se tváří, jakoby ta myš neměla více jak tvě tlačítka! Battlefield to samé. Nejsem žádný pařean, ale dvakrát do týdne jsou hry na odreagovíní fajn...z tohohle mě ale spíč už bolí hlava.

Čili, kde je ten lamaproblém? Zkoušel jsem uz v jejich hezkém sic zbytečném SetPointu zapnout podporu her, a poklikat i povypínat všechny ty zbytečné volby, ale na nic jsem nepřišel.

Nebo jak na myši nastavit minimalizovat vše??? (do funkce klávesových zkratek nelze vepsat Win+M, je tam jen funkce minimalizovat)
U MS nebo wacomu si v ovladačích vždy mohu vybrat software a pak k němu nadefinovat tlačítka, tady mrtvo po pěšině.

Má někdo nějaký nápad?
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audis 17. 4. 2008 07:31

MAM SAMOTNOU MYS mx1000 a take treba dvojklik u battlefield na prostřední tlačítko jsem chtel, abych 2x vystřelil a neslo. neřešil bych to. citlivost myši ale myslim funguje.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kejki3 17. 4. 2008 08:50

kejki3
VIP uživatel