jakou myš

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod frdqop 11. 4. 2009 20:34

Jakou myš byste doporučili do práce, má smysl nějaká ergonomická?
Stačí mi základní funkčnosti(2 tlačítka, kolečko),pokud možno přesnou, jen aby z toho nebolela po delší práci ruka :)
frdqop
Junior

Odeslat příspěvekod audis 12. 4. 2009 10:22

aby stála dvojnásobek, tak ergonomická asi ne. nebo aspon u mě né. já bych volil více tlačítek a naklápěcí kolečko! je to návykové. mám na myši navoleno dále MINIMALIZOVAT OKNO, ALT-TAB, DOPREDU, DOZADU a výrazně to urychluje práci. dobrý v této personalizaci je jediný výrobce, a to logictech. Genius nevím, prý nic moc, ale mně 5 let vydržela jedna drátovka za 150 kč.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dodo677 13. 4. 2009 00:02

já sem si koupil > http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... Z01Q0A3GJT a su celkem spokojenej... za ty peníze je to paráda.... na PC dělám tak 6 hodin deně (autocad > ruka furt na myši) a musím říct že nemám problém....třeba Genius Ergo 555 mi v ruce vyloženě nesedí...ale je to hodně o dané ruce... nejlíp uděláš když skočíš do obchodu a necháš si tam krysi ukázat... nebo třeba jestli má nějaké kamarád myšku v ceně kterou bys byl ochoten investovat... tak si ji prostě pujči a vyzkoušej....jinak k myši určitě doporučuju lepší podložku... z levnějších například http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... Z01S0006O8 .... při delší práci je to o dost příjemnější...... :-)
...narážky nVidiotů na ATi a fanATiků na nVidii není potřeba komentovat...
Dodo677
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod audis 13. 4. 2009 00:14

já nepodložkuju. vždy mi byla podložka malá a překážel ami na stole a musel jsem ježdění myši furt korigovat, abych se vešel do podložky. jezdím po stole a nemám problém. i když faktem je, že podložka s gelovým výstupkem pro zápěstí mě láka, protože pravé zápěstí mám otlačené.
audis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dodo677 13. 4. 2009 00:20

No tak mě velikost vyhovuje...nechápu jak někomu takové plac nemůže stačit...ale buďiž pokud seš zvyklej asi to překážka bude...
Pokud jde o tu podložku s podložkou pod zápěstí... tak to mě vyloženě vadilo....zavazelo v pohybu....a když k tomu ještě přičtu fakt že ti při pohybech myší nestačí podložka tak si dost dobře nedovedu představit jak by ti ta podložka seděla... :hm
Dodo677
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod audis 13. 4. 2009 10:04

zní to legračně, ale neomezovala mě svou velikostí, ale tím, že být a jezdit konstatně v jednom místě. proto mi byla malá, protože občas chci jezdit o kousek vedle nebo se to sejde, že jezdím o kousek vedle..
audis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dodo677 13. 4. 2009 16:37

A to je problém ju posunout o pár centimetrů? :lol: vrchol lenosti... ;-) :lol:
Dodo677
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod audis 13. 4. 2009 16:50

stačí, že musím posunovat myší:-DDDDD
audis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tom Novák 28. 5. 2009 13:10

Tom Novák
Kolemjdoucí