c:\ is not accessible. Acces is denied

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod S.tilgar 15. 7. 2009 14:28

jak se prosimvas hazi do nouzace. a stim antivirem to nepude dneska mi zkoncila licence
S.tilgar
Junior

Odeslat příspěvekod Miroslav Pragl 15. 7. 2009 14:31

ted nejsem u win7 ale nemusi byt pro spusteni chkdsk -u cmd.exe ELEVOVANY jako u Visty?!

MP
Miroslav Pragl
Expert

Odeslat příspěvekod S.tilgar 15. 7. 2009 14:34

Miroslav Pragl píše:ted nejsem u win7 ale nemusi byt pro spusteni chkdsk -u cmd.exe ELEVOVANY jako u Visty?!

MP

jejda tak ted absolutne newim o cem mluvis :(
S.tilgar
Junior

Odeslat příspěvekod S.tilgar 15. 7. 2009 14:37

Byl jsem admin do vcerejska dneska jak mi skoncila licence s antivyrem tak nejsem (asi)
S.tilgar
Junior

Odeslat příspěvekod Miroslav Pragl 15. 7. 2009 14:37

kernel_panic [passed] píše:a hned je vidět, že nemáš admin práva...

dej si to v nouzovým režimu, třeba...nebo se ke kontrole oddílu proklikej přes grafiku, computer > pravým na oddíl > properties > tools > error-checking > check now...

Nee, cmd.exe se musi spustit ELEVOVANY ! napr. Win ..cmd .. pockat az je nalezen cmd.exe ... righclick ... run as administrator

MP
Naposledy upravil Miroslav Pragl dne 15. 7. 2009 14:38, celkově upraveno 1
Miroslav Pragl
Expert

Odeslat příspěvekod S.tilgar 15. 7. 2009 14:38

to pro me znamena?
S.tilgar
Junior

Odeslat příspěvekod vladimir 15. 7. 2009 14:42

Nejde ten antivirák vypnout?

Jinak nouzový režim se spouští klávesou F8 na začátku najíždění windows (jak skončí výpisy biosu). Někdy je těžké trefit správnou chvíli (na mé desce se F8-kou mění i bootovací disk, takže když ji zmáčknu moc brzo, tak mi to skočí do změny disku, když moc pozdě, tak už bootuje normálně.).
vladimir
Expert

Odeslat příspěvekod S.tilgar 15. 7. 2009 14:44

Antivyrak mi uz nejede....co mam udelat potom v tom nouzovym?
S.tilgar
Junior

Odeslat příspěvekod vladimir 15. 7. 2009 15:06

Vyzkoušej, jestli se to chová stejně. Kdybys tam náhodou ty problémy neměl, tak zkus ten antivirák odinstalovat.

Taky můžeš zkusit založit nového uživatele s administrátorskými právy a zkus se pak přihlásit normálním způsobem do něj.

Co je to za antivirák?
vladimir
Expert

Odeslat příspěvekod S.tilgar 15. 7. 2009 15:13

zalozit noveho uzivatele se mi nepodarilo problikly presipacy hodiny a to bylo vse antivirak byl AVAST
S.tilgar
Junior

Odeslat příspěvekod vladimir 15. 7. 2009 15:18

A ten Avast už dole v liště nemá ikonku, na kterou by bylo možné kliknout a zastavit poskytoavtele?

(To že ti vypršela licence neznamená, že se ty procesy nespouštějí.)
vladimir
Expert

Odeslat příspěvekod S.tilgar 15. 7. 2009 15:19

ee ikonka neni ale scanovat udajne muze porad
S.tilgar
Junior

Odeslat příspěvekod vladimir 15. 7. 2009 15:46

Pokud jsi měl home licenci, obstarej si nový klíč (zdarma).
Pokud jsi měl profesional version, obrať se na support http://www.avast.cz/cze/technical_support.html emailem nebo telefonem.

Další možnost, co mě napadá, je vyndat disk z PC, dát ho do jiného počítače a tam smazat adresář c:\program files\alvil software

Doufám, že jsi měl legální licenci, protože bych se nedivil, kdyby ti na nelegální poslali takovýto zajímavý update.

Není zcela jisté, že problémy jsou způsobené tím Avastem, ale časová shoda je dost nápadná.
vladimir
Expert

Odeslat příspěvekod S.tilgar 15. 7. 2009 15:51

mel jsem pouze stahlej shareware protoze si budu porizovat az po prazdninach antivyr. Co je vubec ten alvil software resp co je v nem?
S.tilgar
Junior

Odeslat příspěvekod vladimir 15. 7. 2009 16:07

Koukám ani nevíš, co sis nainstaloval. Avast je produkt firmy Alvil software. V adresáři Alvil softwate je podadresář Avast a případně další software od této firmy.

Být tebou, už telefonuji. Toto je bude asi hodně zajímat. (Proběhl jsem jejich FAQ i fórum, ale tento problém jsem tam nenašel.)
vladimir
Expert

Předchozí stránkaDalší stránka