Lacnejsia podsvietena klavesnica - Omega vs Sweex vs ine.

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod pet52 21. 7. 2009 11:52

" ...Som koder / programator a castokrat pracujem v noci ..."
Ak je to pravda, tak kukanie po lacnej klávesnici je hazard s očami.Alebo máš náhradné ? Ide ti o 12 € ? Smutné.
pet52
Junior

Odeslat příspěvekod maweceq 21. 7. 2009 14:12

takze dodavatelovi mozme dat otazku ci ma FPP verziu alebo OEM?

pet52 - ako student setrim kde sa da a preto som sa najprv obzeral po tej omege ci s nou ma niekto skusenost aka je pretoze vyzera byt na lepsej urovni ako tie c-techy... nie kazdy si moze dovolit rozhadzovat ojraky kde mu pride no ak by som najprv nechcel vediet ci sa mi oplati usetrit tak tento topic ani nezakladam.. smutne je ze to nedokazes pochopit...
maweceq
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 21. 7. 2009 14:44

Jednoznacne FPP ( Full Product Package ) - treba na CZC maji obe verze, kazda je uvedena zvlast. Uzivatelske fotografie ale z 99% bohuzel na czc.cz nejsou focene primo od uzivatelu, ale z netu. Casto proto jsou na fotografiich rozdilne modely, nez k nimz by se mela fotografie vztahovat, atd. Proto bych se temi fotografiemi vubec neridil.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maweceq 21. 7. 2009 15:18

problem je ze vacsina obchodnikou tu ma skopirovane popisky casto krat dokonca z ceskych stranok resp. stranok priamo vyrobcu a nikde sa tam nedoctu aka to je verzia iba to ci je EN, SK, CZ,....
maweceq
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 21. 7. 2009 20:59

Tak panove kluci, jsou nejake obrazky. : )) Nic moc kvalita, je to narychlo.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Pro vyssi ( 1600 x ???? ) rozliseni lze obrazek rozkliknout. Ukazka maximalniho i minimalniho podsvetleni - lze zcela i vypnout, ale to jsem nefotil - cely cerny obdelnicek si asi umime predstavit vsichni. :mrgreen:
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 21. 7. 2009 21:37

PS: Klavesnice je "trosku" mastna ... nijak jsem ji neupravoval, neumyval ... cca dva, tri mesice ji pouzivam. :-[
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maweceq 21. 7. 2009 22:06

nemam slov :) vyzera to fakt super... ako dojde vyplata a dostanem odpovede ci ide o OEM verziu alebo normal.. beriem.. prinajhorsom dufam ze budu mat anglicku ked bude SK len oem... zozaciatku som bol trosku skepticky ale teraz si myslim ze fajn aj ten zdvih klaves vyzera byt akurat pre mna... zaroven mi pride za rozumnu cenu ta logitech je predrazena sa mi zda a trosku divne usporiadanie niektorych klaves (ma tam fn ako na notebookoch a delete berie miesto insertu... no a na tejto x6 ta cervena vyzera prijemne...

pozeral som este po nejakych tych lacnych videa ze ako to vyzera... no nasiel som jednu taku super podsvietenu :)) ze svietilo len to naokolo a na tlacitkach bolo *ovno vidiet :)) FAIL ako oci...
maweceq
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 21. 7. 2009 22:41

Vazne je to skvela klavesnice, nedoporucil bych nic, s cim bych nebyl spokojeny. Tez jsem hezkych par klavesnic vystridal. A tato je nejlepsi, jakou jsem kdy mel.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maweceq 21. 7. 2009 22:53

no joo.. vyzera slubne a s najvacsou pravdepodobnostou sa necham zlakat.. ked ju kupim napisem moje pocity ... pozeral som si aj ine no bud mi nevyhovovali koli vysokym klavesam alebo sa mi nepacil tvar a pomer cena/vykon ak sa to tak da povedat mi prisiel najlepsi...
maweceq
Junior

Odeslat příspěvekod supfor 29. 7. 2009 09:30

Zdravím!Taky čekám na poznatky s Omegou OK327.Pokud se týče Sidewinder X6 - měl jsem ji a vrátil.Určitě je zajímavá,ale kdo preferuje ticho,tak X6 rozhodně nemá ani nízké ani tiché klávesy!Logit.Illumin.Keyboard je jiné kafe(ale ta cena!).
supfor
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 29. 7. 2009 12:27

:shock: A jake klavesy ma X6? :shock:

( prave ted z ni pisu, ale necham se rad poucit... )
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod supfor 29. 7. 2009 12:43

Nikoho nepoučuji,ani jsem X6 nehanil.Každému vyhovují jiné preference.Pouze jsem tím sdělil,že se nemůže řadit k tichým a nízkozdvihovým.Prostě mnozí z nás potřebují s různých důvodů být u PC co jak nejvíc "neslyšní" (hlavně v noci).
supfor
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 29. 7. 2009 13:58

Ja nikde nepsal, ze je nizkozdvihova. Psal jsem, ze je v pulce cesty mezi vysoko a nizko. Coz je. A ticha je oproti klasickym klavesnicim tez. Nicmene oproti notebooku hlucnejsi - o malo, ale je.

Nicmene jisty dotisk, prijemny stisk ... dobre se na tom pise, to je hlavni. AD neslysnost - na to mam book, kdyz chci datlovat v posteli vedle patnacti spisich lidi. Nebo si snad do postele tahas bednu, monitor, klavesnici ... ??? :shock:
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mihaloo 4. 12. 2009 16:25

Omegu som si objednal pred dvomi týždňami cez internetový obchod, keď som sa pre ňu rozhodol, hľadal som ju snad na všetkých možných e-shopoch, len že všetky e-shopy sú asi jedno veľké "COPY-PASTE" a všade bolo napísané: objednané-termín nepotvrdený, tak som si mámatkovo jeden vybral no a ubehli dva týždne a klávesnice nikde (našťastie - dobierka:)

Toto odpísali hned v deň objednávky (19.11.2009)
Produkt "Omega - OK-327 Cassiopeia Multimedialna USB klavesnica s podsvietením" momentálne nie je na sklade, dostupný bude za 7-10 dní.

S e-shopom som v kontakte cez mail, stále im ju dodávateľ nedodal :(
mihaloo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 23. 3. 2010 09:25

Máš už nějaké zkušenosti s tou Omegou? Taky o ní uvažuju, potřebuju něco levnějšího ke starému pc.
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků