WIFI klávesnice s touchpadem pro HTPC?

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod tom.j 29. 10. 2009 10:06

Nemáte někdo tip na malou WIFI klávesnici s touchpadem pro ovládání HTPC do 1000 Kč (nejlépe v černé barvě ;-] )? Obecně potřebuji něco o velikosti ovladače na TV s podporou myši, díky čemuž by se dalo pohodlně brouzdat po netu, popř. napsat krátký email.

Podařilo se mi najít pouze toto, ale to je moc velké a drahé:
http://www.softcom.cz/produkt/keysonic- ... m/?flist=1

Předem díky za zajímavé tipy....
tom.j
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod x-father 29. 10. 2009 18:11

Tak predevsim klavesnice nejsou WiFi, ale Bluetooth (sice taky 2,4GHz) a nebo se pouziva frekvence tusim 26kHz.

V ceno relaci co hledas ty asi nenejdes. I ta plecka co jsi sem dal ty stoji skoro 2 litry.

Ja kdyz resil ovladani MCE, tak jsem nakonec poridil klasicky media center ovladac od MS, ktery je vyborny. Ale neumi mys. K nekterym SW se da ale doinstalovat podpora mysi pluginem, ale asi to nebude moc pohodlne.

Pokud vypnu telku a potrebuju ovladat to PC nejak inteligentne, tak mam ve stolku set mys+kbd od logitechu za 8 stovek.

Jinak malickatou klavesnicku s touchpadem dela logitech taky, ale je fakt mala na psani dvema palci a je draha.

Logitech dinovo mini.
ABEL: všichni, kdo odmítají vzít si mé názory za své, jsou idioti.
x-father
Pokročilý

Odeslat příspěvekod adlib 29. 10. 2009 19:16

Já používám tuto sestavu. Ovladač sice umí i myš, ale je pouze taková nouzovka. PC používám jako HTPC a prohlížení stránek na netu, takže klávesnici používám pouze na obrazovce. Na základní surfování to stačí. Cena je ale bohužel mimo tvoje představy.
Obrázek
adlib
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kejki3 29. 10. 2009 20:20

Když se tu hledala bezdrátová klávesnice s touchpadem, bez ovládání média centra, vše bylo nad 2000.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
VIP uživatel