Samovolný restart

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod cieluch 2. 3. 2011 10:21

Zdravím, prosím o radu. Na stolním pc mám nainstalovaný os windows xp home.Počítač se mi při spuštění a načtení os sám restartuje. V nouzovém režimu to ale nedělá. Zkoušel jsem koupit i novou grafickou kartu ale dělá to pořád. Dokonce jsem přeinstaloval os a pořád to dělá. Poradíte? Díky moc
Notebook UMAX ActionBook 57T,Celeron 2,00GHz,1x 256MB RAM,1x512MB RAM,MS Windows XP Professional SP2,ADSL-Internet Expres
cieluch
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Milanr1 2. 3. 2011 10:25

Nenapsal jsi základní info: hw-sestavu, stav údržby, provozní teploty, výsledky testů RAM, HDD, CD/DVD atd.
Takže klasika:
1) rozhození PC na stůl;
2) testování součástek v jiném PC stejné/podobné hw-konfigurace.
Milan
Milanr1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod cieluch 2. 3. 2011 10:30

Zkoušel jsem to otevřít a akorát vyměnit (od souseda má stejné) operační paměti. Dělá to pořád možná bych mohl prubnout zdroj? Počítač má teprve třetím rokem byl novej a za 30.000
Notebook UMAX ActionBook 57T,Celeron 2,00GHz,1x 256MB RAM,1x512MB RAM,MS Windows XP Professional SP2,ADSL-Internet Expres
cieluch
Poslední varování

Odeslat příspěvekod oooooooooo 2. 3. 2011 10:42

Kód: Vybrat vše
Počítač má teprve třetím rokem byl novej a za 30.000

Tomu řikam info o HW :-) měl jsem počitač 15 roků starej a novej stal 90000 - souseda jsem trumfl...
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Bari007 2. 3. 2011 11:39

Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kejki3 2. 3. 2011 13:32

Stále platí, že v nouzovém režimu to nedělá?
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kejki3 29. 3. 2011 21:01

cieluch píše:Zkoušel jsem tam dát novej zdroj,protože po otevření casse jsem viděl, že stávající zdroj měl polámané listy větráku. Po výměně to dělalo pořád. Čili i výměna grafiky a zdroje nepomohlo. Teplota cpu byla stále 35 stupňů. nakonec jsem koupil novou základní desku a je po problému. Každopádně díky všem, co se mi snažili pomoci. Problém jsem vyřešil(no vyřešil asi ne, protože jsem koupil novou desku aniž bych zjistil kde ta závada byla)........
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
VIP uživatel