Elektronická čtečka knih: Kindle, iRiver, nebo jinou?

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Kterou elektronickou čtečku koupit?
Amazon Kindle 3 16 %  94%  [ 16 ]
iRiver Story EB02 1 %  5%  [ 1 ]
Jinou (postněte odkaz) 0 %  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 17

Odeslat příspěvekod tomkat 2. 8. 2011 15:56

akira.uzai píše: jinak Amazon má ve srovnání s českými eshopy naprosto luxusní reklamace, dostaneš nový kus i když reklamuješ např. prasklý display

Zdravím, dotaz k té reklamaci - jak probíhá a co k ní vlastně potřebuju? Prostě jen zaslat Kindle na danou adresu, nebo se musí přiložit i doklad o koupi?
tomkat
Junior

Odeslat příspěvekod Fredddie 6. 8. 2011 17:24

Musíš zavolat na Amazon. Tam ti řeknou, že ti pošlou nový a strhnou si nové peníze na kartě. Jakmile dorazí kurýr, vrazíš mu do ruky ten starý reklamovaný a jakmile přijde do Amazonu, peníze ti vrátí. Druhá možnost je ta, že to pošleš na svoje náklady ještě předtím než dorazí nový a peníze ti pak zpětně za poštovné proplatí.

Základ je ale to, že musíš zavolat. Jinak to nelze. Stačí si třeba koupit kredit na Skype pak máš volání za pár kaček.
Fredddie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomkat 7. 8. 2011 19:18

Fredddie píše:Musíš zavolat na Amazon. Tam ti řeknou, že ti pošlou nový a strhnou si nové peníze na kartě. Jakmile dorazí kurýr, vrazíš mu do ruky ten starý reklamovaný a jakmile přijde do Amazonu, peníze ti vrátí. Druhá možnost je ta, že to pošleš na svoje náklady ještě předtím než dorazí nový a peníze ti pak zpětně za poštovné proplatí.

Základ je ale to, že musíš zavolat. Jinak to nelze. Stačí si třeba koupit kredit na Skype pak máš volání za pár kaček.

Díky za odpověď - mezitím jsem si našel ještě detailnější informace, které mě zrovna nepotěšily :-P Ono copak tarif za volání do Států, to by nevadilo - chtěl jsem ale koupit od někoho rozbitej Kindle a nechat si ho vyměnit, a ono se ukázalo, že na lince chtějí po člověku nějakou autorizaci, celou adresu a kdovíco ještě. No, zase jednou pěkná potenciální zisková akce bez realizace :-D
tomkat
Junior

Odeslat příspěvekod Petr_S 7. 8. 2011 19:19

:roll:
Petr_S
Pokročilý

Předchozí stránka