Volant pro PC autíčka.

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod PC 20. 1. 2012 00:50

Uvažuju o tom že bych si koupil volant. Logitech G-27 je však pěkně mastný a už před časem jsem narazil na německé volanty Fanatec, údajně snad má jít o originální volanty přímo z "Poršáků". Nejlacinější vyjde na 100Euro (911 whell) dražší na 180Eur (GT3). Na to mé ježdění by mi stačila asi i Carrera, nevíte jako tyhle volanty jsou ?
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Junior

Odeslat příspěvekod Matysek 20. 1. 2012 01:46

Uvažuju o tom že bych si koupil

... no to je prave ten problem.

Namisto hledani Tveho virtualniho low-cost snobskeho volantu budu hledat pouzitelnou proxy. Sorry.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 20. 1. 2012 01:58

Ale já nepotřebuju snobský low cost volant, mě by zajímalo jestli někdo neví jaký je ten 911 Carrera whell, protože stojí jen 99Euro a nalezl jsem i recenze že je de facto srovnatelný s logitechem za 7k.
PoliceCollector
Junior

Odeslat příspěvekod Matysek 20. 1. 2012 05:02

U virtualu to mas jedno.
Intearktivni volant za cenu $40 - $60 ma myslim Chicco i s "logem konika" a v ruznych barvach, drzakem na piti a moznosti misto sedatka pridat mobilni trun. Podle pouzivatelskych reakci tvrdili, ze je uplne stejny, jako ve skutecnem Porsche nebo Ferrari za $xxxxx.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert

Odeslat příspěvekod Python.p 20. 1. 2012 06:23

PC a PoliceCollectro, mají stejný dotaz a píšou jako jedna osoba... něco se mi tu nezdá.... a neuvažuj a prostě si ho buď kup nebo ne
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod skype 20. 1. 2012 17:03

Je mi jasný, že se stejně nic nekoupí, nicméně - G25/G27 je to nej, co se dá koupit.
A Fanatec že je levnější? Leda ve snu. Spočítej si to - volant, páka, pedály a jsi daleko za cenou G27.
Odeslat příspěvekod The Shitman 20. 1. 2012 17:09

Sice to PCmu asi nic nepřinese, ale třeba z toho vytěží někdo jiný... Skype má naprostou pravdu, ono to na první pohled vypadá cenově hezky, ale na ten druhý až tak moc ne... Jinak volanty se mi zdály srovnatelné, ale už si nepamatuju, kterou verzi Fanatecu jsem zkoušel, takže tahle informace je naprosto na nic. :))
The Shitman
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 21. 1. 2012 23:57

Tož já potřebuju jen volant, šaltpáku ne (hodlám jezdit jak ve "virtuálu" tak později v "reálu" jen na automat (samo s vyjímkou AŠ), pedály když tak časem. Problém je že na Logitech nemám. Krom toho Fanatecy by měly být Made in Germany, Logitech je zcela jistě z Číny...Nedávno byl (nebo možná je) v Datartu pod pět tisíc, ale stále je to docela dost. No a než kupovat nějaký levnější Logitech, tak mne napadlo toto...
PoliceCollector
Junior

Odeslat příspěvekod The Shitman 22. 1. 2012 00:14

Když volant, tak rozhodně včetně pedálů, jinak z toho ve výsledku máš kulový. ;)

Vzpomněl jsem si na celkem slušný Logitech Driving Force GT. Sice je oproti G25/G27 někde jinde, ale taky tomu odpovídá cena. Takový dobrý základ, když do toho nechceš dát moc peněz.
The Shitman
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod skype 22. 1. 2012 00:26

Fanatec je naprostý úlet, který bych bral jedině kdybych byl milionář a pouze k Xboxu. G27 je volant na jiné úrovni!
Pokud něco levnějšího tak ten DFGT nebo Momo.
Odeslat příspěvekod Matysek 22. 1. 2012 00:49

Obrázek
vcetne zviratkoveho modu (kikirikiiiii, kokokodaaak, Buuuu Buuuu, Beee Beee) takze dokonala vybava do ridicske jungle vcetne vsech beznych zviratek.

Stejne pockas, takze si z Tebe budu dal delat legraci.
Matysek
Expert

Odeslat příspěvekod The Shitman 22. 1. 2012 00:59

Skype - Momo už se snad ani nedá sehnat, ne? Jinak volant to byl super, vzhledem k ceně.

Matýsek rulez! :lol:
The Shitman
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 22. 1. 2012 01:08

Momo se vyprodávalo tak rok, dva zpátky. Myslí že už ani není v nabídce. Proč je Logitech lepší řešení ? On je totiž problém že já prostě 7k na G27 nemám a ani bych to za to nedal, zas tolik aut nejezdím. Jde mi jen o to nehrát automobilové hry na gamepadu nebo klávesce, to je celé a ten Fanatec mě zaujal tím že má jít o originální volanty z Poršáků a je Made in Germany. Nu a stojí 2.5k, přičemž někde opravdu píší že je ještě lepší nežli G27, ale tedy bez pedálů a řadičky nicméně mě jde fakt jen o volant, protože třeba prastarý ale pořád výtečný RBR (Nechápu proč nikdy neudělali dvojku, byť už bez jména slavného, předčasně zesnulého jezdce)se nedá ani na klávesnici ani na gamepadu pořádně hrát.
PoliceCollector
Junior

Odeslat příspěvekod skype 22. 1. 2012 01:40

Stejný typ psaní jako PC -> multinick -> BAN
Odeslat příspěvekod Python.p 22. 1. 2012 03:24

Matysek: Good One ;)

PoliceCollector ( PC ) : a čím budeš přidávat plyn a brzdit? když budeš mít jen volant.... :D :D :D
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Další stránka