Volant pro PC autíčka.

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod gemo604 22. 1. 2012 06:53

ja by som ti odporucil moznost nqkupu volantu z bazosu. ja som tak kupil Logitech MOMO za 50€, a uplna spokojnost
gemo604
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Shitman 22. 1. 2012 10:11

Ano, je to PC. I IP adresa tomu odpovídá.

Jako správný chudý snob si PC mimo volantu už nic dalšího nemůže dovolit. Pedály jsou na zemi - nejsou vidět - takže na rozdíl od Porsche volantu mají nulový wow efekt. ;)

Že je volant bez pedálů jen na tu jednu jedinou věc, protože bez postupného dávkování plynu a brzd je veškerý požitek z realističnosti pryč, to neřidič pochopí, až když ten volant prvně vyzkouší. :)
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 22. 1. 2012 11:22

Já za to nemůžu, jak se měnila ta organizační struktura nebo co, tak mi přestal fungovat nick PC a místo něj jsem měl PoliceCollectora, tak jsem si měl změnit adresu, což jsem udělal ale když se přihlásím starým heslem tak mi to nefunguje. No a vobčas mě to automaticky přihlásí jako PCho ale občas jako PoliceCollectora. Já to ovšem nijak netajím že to jsem já, ani toho snad nezneužívám, tak proč bych měl mít ban ? Já jsem byl spokojenej s PCím ale když nechápu proč jsem jednou ten a podruhý onen, tak se s tím asi nedá nic dělat. Ale jestli vám to vadí, tak já nějak zkusím rozběhat toho PCho a budu zase PC, ono je to i pohodlnější protože to je kratší.
PoliceCollector
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfah4ns 22. 1. 2012 17:57

Na richarda burnse ale potřebuješ i pedály.
JInak se ti plyn a brzda budou chvat stejně, jako šipky místo volantu.
Plný plyn - nic - plná brzda.
tzn. akcelerace = smyk, brzdění = smyk.
fajnšmekři jezdí i se spojkou.
.
alfah4ns
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 26. 1. 2012 08:48

Aha... tak si časem koupím i pedály no.
PoliceCollector
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matysek 26. 1. 2012 22:08

:))))))

Pardon, ale tohle mi nedalo.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 26. 1. 2012 22:28

Aha a co sis jako myslel? ach ti chudí snobové / asi nemaj co dělat tak vymýšlej číčoviny / :)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 29. 1. 2012 21:58

Nejdřív volant, pedály potom. Kdybych měl na volant i pedály tak si koupím ve slevě G-27, ovšem když na to nemám tak musím vzít to na co mám.
PoliceCollector
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfah4ns 29. 1. 2012 22:21

To už bych raději vzal levnější volant s pedálama, Logitech driving force GT stojí 2.5k.
Bohužel má jen 2 pedály, no. Nevím, jak moc jsi fajnšmekr a jestli jezdíš i se spojkou.

Myšlenka, že budeš mít hustokrutopřísný volant, ale bez pedálů, a snažit se na tom hrát Richarda Burnse, je přinejmenším úsměvná.
(to ti ten volant za 2.5k s pedály opravdu udělá lepší službu)
.
alfah4ns
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skype 29. 1. 2012 22:24

By mě teda zajímalo, jak na 900° volantě budeš hledat plyn a brzdu. Natož ještě spojku :D
skype

Odeslat příspěvekod alfah4ns 29. 1. 2012 22:43

Přesně tak :)

logitech GT jedině bez spojky, s čudlíkem to nejde.
čudle jako plyn/brzda možná na arkády typu NFS a možná ještě jakž-takž collina.
Ale Richarda v žádným případě :D

btw. třeba když bude mít "levá deset", tak nejprve projede, pak srovná volant a až pak bude mačkat plynový čudlík, co ty víš... :D
.
alfah4ns
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skype 29. 1. 2012 23:16

Slušnej cirkus :D Vím jak mě štve na G25 hledat pádla na řazení v zatáčkách, ale proti plynu, brzdě a nedej bože spojce to je nic :D
Nemluvě o tom, že bez pedálů si pořádně nezameziplynuješ :)
skype

Odeslat příspěvekod Python.p 30. 1. 2012 08:13

Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matysek 30. 1. 2012 20:12

Jenze to jsme porad u slova koupe, coz se dost dobre vylucuje.

Predstavte si, jak jezdi na virtualnim HW, toci s virtualnim volantem a plete si virtualni brzdu s plynem. ULN, minimalni spotreba, mozna i desingove povedene ... a na to staci jen PC, kteslo a "better than life" zacina.
Jednou takhle budeme hrat vsichni, sice na to budeme mit koupene zarizeni, ale vduchu budem vzpominat na naseho virtualniho vizionare.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 2. 11. 2015 23:26

Tak jsem se konečně začal učit jezdit, ale na cvičení na manuál bych potřeboval slušný volant... Nicméně - kdo zaváhá nežere - takže Porsche za 100Euro už mezitím Fanatec přestal dělat, Momo taky už nikde nevidět, G-25/G27 zmizely v propadlišti dějin a jak tak koukám tak jediné co se dá sehnat je super drahý G-29... a mnoho Thrust Masterů...

Byl bych nerad aby to dopadlo jako s Joystickem, kdy mě chytl rapl a chtěl jsem si naprosto vážně koupit repliku kniplu z mého milovaného "prasete" A-10C "Warthog" za pět a půl tisíce. No, nakonec sem se zastavil, vydýchal a místo toho si pořídil skoro repliku kniplu z Flankeru za 1300Kč.(Taky magnetickou, stejně jako tu za A-10) - abych zjistil že ve War Thunderu nemám proti myšařům šanci, Il-2 Battle of Stalingrad nerozjedu na tom svém krámu plynule a Rise of Flight nefunguje pod W-10 korektně.... Pak jsem si ze starýho joysticku udělal plynovou páku, ale myšaři mě stejně vyklepali, takže milá Cobra leží na skříni.... a já zjišťuju že plynovka není tak blbej nápad, jen to chce holt lepší železo...

Nicméně protože fakt rád hraju Euro Truck Sim 2 a co sem koukal tak bude America Truck Sim (hurá, nosáči- ty mám ještě radši než EU trucky) tož by se mi volant hodil (a časem snad upragraduju a dopřeju i ty nový super simy) -takže je nějaká rozumná alternativa, kde si můžu procvičovat řazení ? (něco co mi nezrujnuje rozpočet a nebude to plastovej vergl ?) Ale jsem skeptik... Asi jen ten Logi GT, co ? (a ten nemá ani manuální šalt páku s háčkem a ani "šumachrovy pádla" pod volantem... Předpokládám že ta k G29 bude fungovat jen s G-29 ?
PoliceCollector
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků