Obraz, zvuk, klávesnice s myší

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod pepejk007 26. 6. 2013 17:56

Dobrý den.

Sestava
MB: Asus p8z77 m-pro
Cpu: i5 3570k
Ram: 4GB
Zdroj: Corsair CX500

Chtěl bych poprosit o několik rad, jde mi o propojeni PC s TV. Vzdálenost je zhruba 7m. Hraní her 70%, Net,filmy apod. 30% . TV je LG 42lw4500 (1920-1080), grafika v pc je zatím iGPU Intel HD 4000, až později nějaká dedikovaná. Chci aby obraz neměl nějaké výpadky na tu vzdálenost, u zvuku snad probém nebude, a klávesnice a myš aby nebyl problém na těch 5m. Nechci nic extra, čím levnější tím lepší.

1. jaký kabel HDMI? půjde jen o přenos obrazu (délka 7m)
2. zvuk bude 5.1 na repro Genius 5.1 4000, takže předpokládám 3x kabel 2x Cinch na Jack 3.5mm
3. jakou bezdrátovou myš s klávesnicí? nechci žádnou spešl herní, sedět budu tak 5m od PC

Můj nástřel je zhruba takovýto http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_10VY010OZF031JSP01

Prosím o všechny rady a připomínky, děkuji.
pepejk007
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 26. 6. 2013 18:01

1. HDMI se standartem 1.4
2. zvuk si můžeš vytáhnout z TV ne ?
3. Bezdrát na 5m a levnej ? tak to zapomeň na hry. Spíš přes aktivní USB HUB to natáhnou k TV a tam to píchnout.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepejk007 26. 6. 2013 18:10

1. hlavně aby nebylo nějaké rušení a výpadky obrazu na těch 7m
2. zvuk z TV je stereo na ty repro, z pc na ně chcu 5.1 (káble budou v liště u zdi)
3. jde mi o to abych nemusel táhnou žádnou kabeláž po zemi takže bude muset být asi něco dražšího, ale vůbec nevím co vybrat, tak bych poprosil o radu.
pepejk007
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 26. 6. 2013 18:13

1: je to digitální přenos a né analog :) pokud se přesto bojíš kup si kvalitní stínění kabel http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... archType=1

a nebude jednodušší přes HDMI poslat 5.1 a to vytáhnout z TV ?

3. Ok zkus to, ale já ti říkám že tam bude vysoká latence... a nebo pak budeš muset hodně přitlačit na ceně.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepejk007 26. 6. 2013 18:28

1. myslíš že by stačil co mám já v košíku nebo raději cos navrhnul ty?
2. bylo by to tak nejlepší ale bohužel z tv je pouze vývod stereo přes sluchátka, tak poslouchám klasicky telku, a pak pouze optika a ty repra mají vstup jen alalog
3. myslel sem že to nebude až takový problém ale jak vidím tak to budu muset asi řešit přes kabeláž :-(
pepejk007
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků