Doporučte klávesnici za MS Comfort Curve 2000

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Libb 16. 12. 2013 20:48

Mám klávesnici Microsoft Comfort Curve 2000 a jsem hodně spokojený, chybí mně jen klávesy na přeskakování písniček (a nepřišel jsem na to, jak nastavit Spotify, aby bral jiné. než multimediální). Horší je, že trochu zlobí písmenko "c", tak raději hledám náhradu.

Comfort Curve 3000 se mi nelíbí, relativně blízko by byla Microsoft Wireless Comfort Desktop 5000 BTrack, ale je tam zbytečně myš a má zkryplené funkční klávesy.

Doporučte prosím klávesnici s rozumným chodem kláves, nejlíp mírně zahnutou (ne úplně lomenou), nesmí mít blok kláves kolem insert/delete na výšku (používám total commander a asi bych si smazal půlku disku, než bych si na to zvykl), nejlíp kromě mírného zaoblení klasické rozložení kláves, ocením základní multimediální klávesy (play/pause, volume, prev/next).

Počítač používám hlavně na programování a Photoshop (+ samozřejmě web apod., ale tam klávesnici člověk moc neužije :-)) Hry jdou zcela mimo mě, podsvícení nevadí, ale nepožaduji. České popisky velice ocením, ale nějakou mimořádnou klávesnici bych možná snesl i bez nich, ale slepou prosím ne, nepíšu všemi deseti :-(

Cena nerozhoduje.

Předem děkuji.
Libb
Junior

Odeslat příspěvekod davkol 17. 12. 2013 04:36

Libb píše:chybí mně jen klávesy na přeskakování písniček (a nepřišel jsem na to, jak nastavit Spotify, aby bral jiné. než multimediální)

AutoHotKey?
davkol
Junior