Logitech Marathon Mouse M705 na lesklem povrchu

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod pikopilot 21. 1. 2014 07:42

Zdravim,

OTAZKA STRUCNE: Bude fungovat Logitech Marathon Mouse M705 na stole s lesklou dyhou?

OTAZKA DETAILNE:
Vybiram bezdratovou mys do prace. V soucastnosti mam na stole laserovou mys DELL MOCZUL Ta funguje OK, ale vadi mi drat. Zkousel jsem na svem stole dve levne opticke mysi a ty si s povrchem neporadili. Spatne fungovaly napr. drag&drop operace v Excelu nebo Lotusu (zasekavani, zpozdeni, ...). Uvazoval jsem jeste o MX Performance, ale vadi mi kratka vydrz.

Prosim o zkusenosti od nekoho, kdo Marathon Mouse M705 pouziva v kancelari bez podlozky.

V priloze fotka povrchu stolu.

Dik.

Maus Gerat.jpg
pikopilot
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Python.p 21. 1. 2014 12:17

A co koupit kvalitní podložku a pak moci vybrat libovolnou myš ?
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod KineCZek 21. 1. 2014 12:27

M705 pouzivam u notebooku. Jezdi ledaskde, na vetsine povrchu dobre. Tvuj stul u sebe nemam, takze nemohu vyzkouset.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN, Ex-administrátor

Odeslat příspěvekod -vasek- 21. 1. 2014 14:29

Už jsem s M705 pojezdil dost povrchů, pokud srovnám s levnější myší Trust, tak na lesklých světlých površích jezdí o něco hůře, v okolí je jich ještě několik a zkušenosti jsou obdobné.. Pokud nechceš používat podložku, radím pro jistotu nějakým způsobem vyzkoušet, ať nejsi zklamaný. Jinak je to ale super myš a výdrž je fenomenální..
-vasek-
Junior