Problem s PC

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod SŠ.Slávek 16. 6. 2014 22:38

Ahoj bando , tak jsem dostál doporůčko na tohle forum že by jste mi mohli poradit , Nechápu proč , i po reinstastlaci Win mi přehazuje OS z ničeho nic na zvuk Digitální (SPDIF) a díky tomu mi nejede zvuk celkově z ničeho , někdy pomohlo restartování počítače , až po stupem času to bylo častěji a častěji a častěji a teď to je skoro hned po reseru .. Děkují za radu.

A díky téhle chybě , nemohu hrát ani některé hry , prostě se sekne a při na čítání prostě načítá a načítá .. a když vypojím bedničky z Jacku tak mi to jede normálně. Mluvím třeba o Need For Speed Underground 2.

http://postimg.org/image/hbplfwhnf
http://postimg.org/image/6lspuw6dp
Naposledy upravil SŠ.Slávek dne 17. 6. 2014 21:25, celkově upraveno 1
SŠ.Slávek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 17. 6. 2014 04:00

SŠ.Slávek píše:Ahoj bando , tak jsem dostál doporůčko na tohle forum že by jste mi mohli poradit , Nechápu proč , i po reinstastlaci Win mi přehazuje OS z ničeho nic na zvuk Digitální (SPDIF) a díky tomu mi nejede zvuk celkově z ničeho , někdy pomohlo restartování počítače , až po stupem času to bylo častěji a častěji a častěji a teď to je skoro hned po reseru .. Děkují za radu.

A díky téhle chybě , nemohu hrat ani některé hry , prostě se sekne a při na čítání prostě načítá a načítá .. a když vypojím bedničky z jacku tak mi to jede normálně. Mluvím třeba o Need For Speed Underground 2.

Na windows 98 a sounblaster live s ovladacema z rijna 99 je to bezna vec.Jaká uroven dotazu,takova sance na odpoved rozumnou.
oooooooooo
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Milanr1 17. 6. 2014 07:09

Zkus sdělit základní info:
viewtopic.php?f=956&t=1095450
Oprav název threadu na nějaký rozumný.
Milan
Milanr1
Pokročilý