Výběr sluchátek do 500kč

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod HelloMyFriends 20. 8. 2014 19:10

Dobrý den, scháním sluchátka do 500kč do tabletu (na hry, blitz brigade apod.) ale zároveň bych chtěl kvalitní zvuk v hudbě atd.
u pc mám audiotechniky za 2300
do teď mám k tabletu http://www.alza.cz/cresyn-c415e-axe-black-d412746.htm ale chtěl jsem koupit tyhle, jsou aspoň o něco lepší na hudbu než ty cresyn?
http://www.alza.cz/genius-gx-gaming-zab ... 469968.htm
předem díky
ANI KORUNU NAVÍC! koupě pouze na alze jelikož mám slevový kupón na 500kč
HelloMyFriends
Junior

Odeslat příspěvekod davkol 20. 8. 2014 19:30

Za tuhle cenu slušná sluchátka těžko a u zeleného slizáka už vůbec, protože ani výběr v sekci s elektronikou (tam se kupují sluchátka, ne mezi příslušenstvím k PC) není gabenvíco, o cenách nemluvě.

V téhle cenové kategorii tak SE MH1C, Superlux HD381, fake IE80 nebo jinou čínu (prý Xiami Piston) a koukám na něco jako Jays a-Jays One za trochu víc.
davkol
Junior

Odeslat příspěvekod jmatus 20. 8. 2014 20:04

Kvalitní suchátka za 500 k, vzpamatuj se a zační šetřit.
No fish, no girls, no future.
jmatus
Junior

Odeslat příspěvekod HelloMyFriends 20. 8. 2014 20:13

Nevím jestli jste slepý, ale píši že mám slevový kupón a nehodlám do mobilních sluchátek nic investovat, to znamená že limit je 500 pouze na alze řeknete mi teda jestli jsou ty zabiusky lepší než ty cresyn?
HelloMyFriends
Junior

Odeslat příspěvekod jimmbo205 20. 8. 2014 20:27

Creative EP630 - mám už asi čtvrtý a k mobilu na ven paráda... A protože stojí pár šupů, tak neřeším jestli je někde zničim nebo zapomenu...
jimmbo205
Junior

Odeslat příspěvekod davkol 20. 8. 2014 20:30

Záleží na tom, co ti bude líp pasovat do ucha, pokud tě to někdo nechá vyzkoušet (z hygienických důvodů pochybuju). Jinak je to celkem prašť jak uhoď, ani náznakem dobré pravděpodobně nebude ani jedno – skoro určitě jsou to prostě přeznačená generická OEM sluchátka. Doporučuju přečíst The Secret Scam of Cheap Earbuds.

-- 20. 8. 2014 20:30 --

jimmbo205 píše:Creative EP630

Křápy.
davkol
Junior

Odeslat příspěvekod HelloMyFriends 20. 8. 2014 21:06

Takže budou stejně kvalitní ? :D mně se hlavně líbí ten vzhled a mají docela dobrej mikrofón a cresyn nemají žádnej a vypadají jak výtažek z pr***e
kdyby byly stejně kvalitní jako cresyn beru je hned :D
HelloMyFriends
Junior

Odeslat příspěvekod davkol 20. 8. 2014 22:21

„Kvalitní“. Já tomu říkám poukázka na 500 vyhozená z okna. Být tebou, zašel bych na avmanii nebo někam a zkusil vyměnit poukázku za některá ze sluchátek, která jsem jmenoval.
davkol
Junior

Odeslat příspěvekod jimmbo205 21. 8. 2014 08:26

Křápy.

Ano, já vím že to není žádná hiparáda.. Ale jak píšu.. NA ven, na kolo, do MHD bohatě stačí.. Na doma mam klasický velký Senny...
jimmbo205
Junior

Odeslat příspěvekod davkol 21. 8. 2014 08:44

Pokud už máš čtvrtá, nejsem si jistý, zda stačí. Za tu cenu už by byla aspoň jedna trochu slušná sluchátka. To teda píšu jako uživatel HD 25 (všechny díly vyměnitelné) a sbírky ~20 let starých vlajkových lodí.
davkol
Junior