Židle do 3500

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Flayer 25. 11. 2016 17:49

Jelikož se tu tak hezky rozjela diskuze...sháním kancelářskou židli do cca 10k (klidně víc, pokud to bude stát za příplatek).

Jsem trochu rozmazlenej z HM Mirra 2, co mám v práci, takže požadavky jsou:
- synchronní mechanismus s nastavitelným odporem (ideálně i blokací v různých polohách, ale není podmínkou)
- nastavitelná výška loketních opěrek
- kvalitní materiály (nechci koženku/kůži jelikož se o to asi neumím starat a na předešlých židlích se mi vždy začala loupat - takže kov/3D síťovina je asi ideální)
- výška sedáku od země stačí kolem 50cm
-hlavová opěrka by opět byla fajn, ale není podmínkou

Zatím mám vyhlédnutou OfficePro Merens SP: http://www.officepro.cz/cz/kancelarske- ... -merens-sp , máte někdo lepší tip?
Flayer
Junior

Odeslat příspěvekod alfah4ns 25. 11. 2016 18:11

ergonomicky bývají lepší židle, kde se mění výška celého opěradla, plus ještě samozřejmě nastavení lumbální opěry.
Jestli se chceš pohybovat do 10k, zkus ještě kuknout k výrobci RIM. Na pohled špatně nevypadá model Flexi FX 1104, i když jsem na ní neseděl (sám používám model Jet se zvýšeným posedem, protože jsem vysoký).
.
alfah4ns
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod xmarek 25. 11. 2016 18:57

Svého času jsem podobný problém taky řešil. Dnes používám Merkur. V mém případě v černé barvě. Existuje v různých barvách a také v ECO provedení. Pochopitelně je to směřované spíš k druhému tazateli.
Za tu dobu co ji mám, mi odešly akorát podloketky (stály cca 600 kč + pošta). Výhodou je poměrně velký sedák, někomu by mohla vadit ta síť na záda. V různých firmách jsem vystřídal poměrně hodně židlí a upřímně kdyby mi dali podobnou tak nemám problém.
U levnějších židlí je třeba počítat s tím, že poměrně rychle odcházejí. Výrobci to berou jako spotřebku. Pokud má někdo postřehy a zkušenosti jiných i dražších židlí sem s nimi. Určitě bych se časem rád taky poohlédl po něčem novém, pochopitelně lepším. :-P
xmarek
Junior

Předchozí stránka