Židle do 3500

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod ondram10 13. 11. 2016 10:55

Zdravím. Potřebuji poradit s kancelářskou židlí do 3500 kč. Já vím, je to dost málo, tak bych z to rád vytřískal co nejvíc. Nemáte někdo tip či zkušenost? A co říkáte na tohle: https://www.open-sport.cz/cz-detail-901 ... elene.html ?
ondram10
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod The Shitman 13. 11. 2016 14:32

Mám zkušenost s touhle konkrétní. Čistě jen že jsem si do ní sedl, nic dlouhodobého, ale víc nepohodlnou židli jsem neviděl ani v hypermarketech. Hraje to na design, ta záda jsou fakt blbě řešená, alespoň pro mě.

Mrknul bych na židle OffciePro.
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 13. 11. 2016 23:22

Co s těma DX Racerama mají všichni...
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondram10 14. 11. 2016 15:15

To právě není dx racer, jen levnější napodobenina
ondram10
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DarkMortyr 14. 11. 2016 15:53

Python.p píše:Co s těma DX Racerama mají všichni...

Tak si ji na týden od někoho půjč a třeba na to přijdeš.
DarkMortyr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ggmaniack 14. 11. 2016 16:05

A co Ikea Markus? Už pár let na ní sedím a svůj účel plní perfektně. Látková se do rozpočtu vejde, koženková je teda trochu přes... Určitě ale doporučuju vyzkoušet před koupí, nemusí vyhovovat každému.
ggmaniack
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Python.p 14. 11. 2016 18:06

DarkMortyr píše:
Python.p píše:Co s těma DX Racerama mají všichni...

Tak si ji na týden od někoho půjč a třeba na to přijdeš.


Přijdu na co ? Na to že to je neergonomické, potí se v tom zadel, nejde to nastavit tak jak se má sedět, atd...

Ikea Marcus je oproti tomu král ergonomie.

Já sedím na Therapia Operator, takže o takový šmejd vážně zájem nemám a navíc levnější kopie asi nebude lepší.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Prochycz 14. 11. 2016 19:36

Python.p píše:Já sedím na Therapia Operator

A jak si s ní spokojený? Přemýšlím o ní, nebo teda o nějaké levnější variantě (iENERGY), ale trochu si říkám, jestli to není zbytečný luxus dát za židli cca 15k, když bych na ní seděl asi 3-4 hodiny denně max.

PS: Proč nemůžu poslední příspěvek citovat (chybí tlačítko "citovat")? U všech předchozích příspěvků tam to tlačítko je, jen u posledního není. To je správně nebo se jedná o chybu?
Prochycz
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 14. 11. 2016 20:06

Protože poslední příspěvek se nemá citovat :)

Jsem s ní spokojený, musím. Jiná možnost není, pracují na ní i 12h denně a bez problémů. Tedy né celých 12h střídám sed a stání.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radeksss 14. 11. 2016 21:13

Python.p píše:Přijdu na co ? Na to že to je neergonomické, potí se v tom zadel, nejde to nastavit tak jak se má sedět, atd...
Ikea Marcus je oproti tomu král ergonomie.

Na DX je klasická reklamní masírka plus jůůů tuberáci ... s klukem jsme se byli podívat, protože po ní toužil a našetřil a odnesli jsme si oba navlas stejný dojmy plus ten křáp ještě zabere spoustu místa.
....
Kluk má nakonec má toho Markuse v látce, klidně ho komukoliv doporučím, kór za ty peníze.
radeksss
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 14. 11. 2016 21:30

Tak tak :)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod calebcox 14. 11. 2016 21:50

Taky nechapu co maji vsichni s tema radoby zavodnima sedackama. Na doma jsem si poridil zidli OfficePro Dike, na ktere uz peknych par let sedim. Na jare mi praskl drzak hlavove operky... v obchode kde byla zidle kupovana ochotne objenali nahradni dil a ja tak spokojene sedim dal :-)

Pokud je moznost, doporucuju zajit do specializovane prodejny a pod dohlede skoleneho personalu si vyzkouset vice zidli :D
calebcox
Junior

Odeslat příspěvekod The Shitman 14. 11. 2016 22:06

Jo, Dike mám doma taky už nějaký ten rok a spokojenost veliká. Už je docela prosezelá, přemýšlím, že bych si nechal přečalounit sedák, ale jinak kvalita i pohodlí na svou cenu super. S Ikeou nemám zkušenost, ale židli stejně musíš zkusit, to nejde hodnotit podle obrázku...

Jinak... DxRacing není jen ta jedna židle. Mají moře modelů, jen ten nejprofláklejší je zároveň asi nejmíň pohodlný. :D Kvalita ale neodpovídá ceně, platí se za značku a za design. Pokud by tenhle segment, nevím jak to napsat, "herních" židlí (ono to hraje na stejnou notu jako většina herních periferií :D ) někoho lákal, přijde mi, že levnější značka Arozzi je zároveň lepší jak pohodlím, tak kvalitou. Alespoň z mých krátkých zkušeností. Stejně bych ale upřednostňoval klasickou kancelářskou židli.
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondram10 16. 11. 2016 13:58

Děkuju všem za názory, asi si na jejich základě pořídím ikeu markus. Ještě se mi docela líbily židle u xxxlutz, jsou pěkné i docela pohodlné, ale nevypadají zrovna odolně. http://www.xxxlutz.cz/pracovna/kancelar ... 2926006701
Oproti tomu robusní markus s desetiletou zárukou...
ondram10
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Python.p 16. 11. 2016 14:06

To je děs tenhle "herní" dizajn... Zlatej Markus.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků