Nízkozdvohová tichá klávesnice na psaní, hry do 1000 Kč

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod hbboy 8. 8. 2019 14:53

Dobrý den můžete mi prosím doporučit nějakou klávesnici, kterou používáte a máte s ní dobré zkušenosti ???

Píši všemi deseti cca 300 úhozů za minutu a momentálně mám po synovi rozbitou klávesnici yenkii nějaká herní, vysoký zdvih - nevrací se pár písmenek -(((

Už vybírám pár dní a v SZ i se dvěma moderátory, kde jeden doporučuje spíš mechanickou a druhý zase super tihou ale dražší Logitech K800

Já sám jsem zatím objednal 2 herní a pak objednávky vždy zrušil. Syn má RAZER za 2500 a má také vyšší zdvih a kláves a píše se mi na ní prostě blbě. Již 10 let píši převážně na notebookách HP Probook a proto jsem zviklý na tyto klávesnice. Rád bych klávesnici 50 % na internet, 20 % office, 30 % hry - aby tam tedy fungovali aspon 2 - 3 tlačítka současně, když třeba jdu, abych mohl i bojovat a tak.

Někdo nějaký návrh ??? zkušenosti ???

Zatím zvažuji tu Logitech K800 ale cena na to že na pc jsem zatím málo - starší herní co jsem zdědil po synovi, tak nevím.

Co se mi líbí starší model Logitech K520, která se nechá koupit ve výprodeji kolem 900 kč a někde na ccz. jsem v recenzích četl, že je snad i lepší než K540, která stojí 1500 Kč.

Díky za případné příspěvky
Nyní dvanáctý dotykáč Huawei Nova 3, předtím Samsung S7, S6, S5, S3 NEO, LG G3S, LG G2, Samsung S3, Samsung NOTE 2, Huawei Y300, Huawei G300, Nokia 5230, předtím tlačítkové Nokie od dob paegasu.
hbboy
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 8. 8. 2019 15:00

Cougar Vantar - mrkni na to. :)
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod hbboy 8. 8. 2019 15:14

díky vypadá dobře

zde je video rozdíl mezi mechanickou a touto v hlučnosti

https://www.youtube.com/watch?v=ZPAe1LQudgI

všude jsou zápory světla - 2 tlačítka po restartu PC není problém zmáčknout, aby to svítila nějak rozumně

Ještě někdo nějaký návrh ????
Nyní dvanáctý dotykáč Huawei Nova 3, předtím Samsung S7, S6, S5, S3 NEO, LG G3S, LG G2, Samsung S3, Samsung NOTE 2, Huawei Y300, Huawei G300, Nokia 5230, předtím tlačítkové Nokie od dob paegasu.
hbboy
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 8. 8. 2019 15:21

Světla? Vypnu a je to vypnuté... i při vypnutí PC (mám zaplé usb) :)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod hbboy 8. 8. 2019 15:39

Líbí se mi - ještě asi vezmu nějaké základní repro viz. má další diskuze, abych byl nad 1000 kč a poštovné do alza boxu zdarma.
hbboy
Junior

Odeslat příspěvekod hbboy 8. 8. 2019 16:46

díky klávesnici jsem objednal - i dle testů vypadá dobře. Notebooková a zároveň herní. Na PC budu tak max 10 hodin týdně - také mám rodinu a 2 notebooky, takže by mohla nějaký čas vydržet.
hbboy
Junior

Odeslat příspěvekod hbboy 10. 8. 2019 19:37

tak klávesnice super, 2 dny jí testuji a jsem moc spokojený, svícení používám to základní co je tam z výroby, ani netuším jak se barvy přehazují - není třeba - to co je tam z výroby je super.

Píše se na ní také super - děkuji
hbboy
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 12. 8. 2019 09:56

NZ. Když můžu pomůžu. :)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod hbboy 12. 8. 2019 20:30

Foto, nastavení z výroby
Přílohy
IMG_20190812_212832_resized_20190812_093205185.jpg
hbboy
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 12. 8. 2019 21:06

Tohle mě strašně štvalo, musel jsem dát jednu barvu. Sice se na klávesnici nedívám, ale jak se okolo mění barva...

Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod hbboy 12. 8. 2019 21:45

Ty jo já píši všemi deseti - vůbec nevím že klávesnice má nějaké barvy - ty barvy jdou nějak zleva doprava a pořád dokola, když přijdu zpět k pc tak je to pěkné - jinak to neregistruji

Píše se na ní jako na notebooku - zvykám si, občas překlep ale je to každý den lepší a lepší -)))
hbboy
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 12. 8. 2019 21:59

Taky tak, ale když mám "ambient" jenom za monitorem a tohle jsem měl před sebou, tak mě to strašně vadilo, protože jsem to viděl periferně...

Python.p
Je to rebel!