Zapojení datové zásuvky

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod medacek 31. 8. 2019 20:40

Zdravím, potřeboval bych radu. Chci zapojit datovou zásuvku. Přívod mám v ložnici, odtud povede husim krkem do dětského pokoje do datové jednozasuvky. A potřeboval bych aby z této zásuvky vedl dalším husim krkem kabel do obýváku. Půjde to udělat abych měl dostupné obě dvě zásuvky zároveň a nemusel více vrtat do zdi? Díky
medacek
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 31. 8. 2019 21:24

A co to má ksakru společného s PC Sestavama ?
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod medacek 31. 8. 2019 21:34

Ajo, moc se omlouvám.. Dal jsem založit nové téma a nekoukal jsem kde se zakládá.. 0oprisim o přesun do správné oblasti
medacek
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 31. 8. 2019 22:42

Přesunuto
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN, Ex-administrátor

Odeslat příspěvekod Chipoun 1. 9. 2019 06:17

Z ložnice do dětského pokoje dát do krku 2 UTP a pak pokračovat do obýváku bude už jen jedno.
Jestli je krk dostatečný průměrem, natáhni kabelú co nejvíc. Uvidíš že dvojzásuvka se taky hodí :-)
Chipoun
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod meda2016 1. 9. 2019 07:53

medacek píše:.....Půjde to udělat abych měl dostupné obě dvě zásuvky zároveň a nemusel více vrtat do zdi? Díky

Jestli to znamená z té ložnice mít pouze jedním kabelem prodlouženo na 2 zasuvky (dětský pokoj, obývák), tak to jde jen při zařazení switche. Buď natáhneš dva kabely z ložnice a switch už je v prvním zařízení (např jestli je v ložnici modem providera). Nebo z nějakého důvodu nemůžeš tahat víc než jeden kabel (na rozdíl od rady Chipouna) a pak switch zařadíš v dětském pokoji před pokračováním do obýváku.

Mohl bys doplnit svůj dotaz? Jak je přívod v ložnici zapojený a kolik se ti vejde kabelů do husího krku?
meda2016
Junior