Náhrada Logitech G15 MK I

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod vanhouten 8. 11. 2019 15:14

Zdravím,

hledám ale nemůžu najít. Moje legendární Logitech G15 první generace odchází do věčných lovišť a hledám za ní náhradu.

Požadavky -
1) stejně jako G15 MK I chci 3 řady pogramovatelných kláves na levé straně. Hry, photoshop, zoner, vše ovládám přes G klávesy. Jiné klávesnice je taky mají, bohužel všechny jen jednu řadu, což znamená 6 kláves, navíc nad sebou. U G15 jsem si hrozně zvyknul, že můžu G klávesy používat místo standartního WASD a zároveň mám okolo kvantum kláves. Stejně tak mám na ně namapované klávesové zkratky z PS a zoneru.

2) nechci mechaniku kvůli kraválu

Není důležitý displej, není důležité podsvícení (ale bude plus), nejsou důležité české znaky. Cenu preferuju nižší, ale víceméně když bude splňovat požadavky, tak za ní dám téměř cokoliv. Klidně to může noname čína, pokud bude levná a vydrží aspoň rok.

PS: Pro jistotu, protože mladí to už dneska neznají

G15 byly dvě verze:
První generace měla 3 řady G kláves, zavírací displej a modré podvícení
Druhá generace měla 1 řadu G kláves, displej pevný a oranžové podsvícení.

Hledám náhradu za tu první:

Obrázek


díky za každý tip
Ryzen 7 5700X + Fera3+Arctic F12 | Gigabyte B450 Aorus Elite V2 (rev 1.0) | Kingston FURY Renegade 32GB 3600MHz CL16 | Gigabyte RTX 3060 Eagle OC 12GB | WD Blue SN550 M.2 PCIe NVMe | Toshiba P300 3 TB | Corsair RM650x | Fractal Design Define XL R2
vanhouten
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Obnus 19. 3. 2020 20:49

Brý večer,
pokud tu starou budete vyhazovat, nebo se ji nějak jinak zbavovat a funguje Vám lcd tak mám zájem ;-)

Dík za info

A.
Obnus
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků