Náhrada Logitech G15 MK I

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod vanhouten 8. 11. 2019 15:14

Zdravím,

hledám ale nemůžu najít. Moje legendární Logitech G15 první generace odchází do věčných lovišť a hledám za ní náhradu.

Požadavky -
1) stejně jako G15 MK I chci 3 řady pogramovatelných kláves na levé straně. Hry, photoshop, zoner, vše ovládám přes G klávesy. Jiné klávesnice je taky mají, bohužel všechny jen jednu řadu, což znamená 6 kláves, navíc nad sebou. U G15 jsem si hrozně zvyknul, že můžu G klávesy používat místo standartního WASD a zároveň mám okolo kvantum kláves. Stejně tak mám na ně namapované klávesové zkratky z PS a zoneru.

2) nechci mechaniku kvůli kraválu

Není důležitý displej, není důležité podsvícení (ale bude plus), nejsou důležité české znaky. Cenu preferuju nižší, ale víceméně když bude splňovat požadavky, tak za ní dám téměř cokoliv. Klidně to může noname čína, pokud bude levná a vydrží aspoň rok.

PS: Pro jistotu, protože mladí to už dneska neznají

G15 byly dvě verze:
První generace měla 3 řady G kláves, zavírací displej a modré podvícení
Druhá generace měla 1 řadu G kláves, displej pevný a oranžové podsvícení.

Hledám náhradu za tu první:

Obrázek

díky za každý tip
i5-2500k 3.3 GHz + Gelid Tranquillo | AsRock Z77 Pro 3 | Kingston 8GB DDR3 1600 MHz | Gigabyte RX 470 4GB RAM G1 Gaming | Kingston HyperX Fury 240 GB | WD Blue 500 GB | Samsung 640 GB (kdoví jaký :-)) | Seasonic SS-500ET F3 | Fractal Design Define XL R2
vanhouten
Junior