Výškově stavitelný el.stůl

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod muhaha 14. 1. 2020 17:28

Ahoj, budu vybírat výškově stavitelný el.stůl, tak nějak vím, co očekávat, protože v práci hojně využívám.
Tam bohužel je pouze jednomotorový, s ovládáním nahoru/dolu. Používám v práci dokynu + notebook, takže kabel, který vede mimo úroveň stolu je jen elektřina.

Doma používám desktop a skříň je na zemi, což celý výběr znesnadňuje. Předpokládám, že pro myš/klávesnici můžu použít usb hub, pro repro prodlužovací kabel, dále se to pak komplikuje síťovým kabelem, displayportem, který budu muset pořídit delší, otázka, jak se potom řešit takovou kabeláž ?

Samozrejmě jsem koukal na Alzu a https://www.alza.cz/alzapower-ergotable ... 323564.htm , ale ten cable management mi nepřišel bůhví jak dobře řešený..

Máte nějaké doporučení ?
Vybírám do 15 tisíc max ( musí umět pozice, alespoň dvě, mít dva motory, antikolizní systém a nějaký rozumný cable management ), desku budu vybírat pravděpodobně zvlášť.

Díky
muhaha
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 14. 1. 2020 22:18

Jaký máš PC? Nešlo by dát na stůl?

Jinak v práci máme několik stolů a většina má koše na dráty... ale značky teď z hlavy nevím.
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod muhaha 15. 1. 2020 14:58

Fractal Define R7, to uplne nepripada v uvahu, jako v praci mame taky kose, ale z tech vede dolu jen sitovej kabel a prodluzka...

Zkusim to nejak prubnout a uvidim, kdyz dolu pustim 5 kabelu
- sit
- prodluzka
- usb hub
- jack
- display port
, kdyz to svazu nejakou sitovinou, tak se ten had nejak zkrouti, kdyz to pojede dolu. Hlavne bych se chtel vyvarovat tomu, aby mi dolu sletel monitor, protoze to zataha za kabel :)
muhaha
Junior

Odeslat příspěvekod muhaha 18. 1. 2020 21:52

Vypada to, ze se to na nektere stoly zavesit pod desku https://www.jannachtigal.cz/theme/uploa ... 094051.jpg
muhaha
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 19. 1. 2020 07:07

Hmm, ta sbírka dýmek tam :)

Jojo, to je podle mě nejlepší řešení.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod JirkaVejrazka 19. 1. 2020 20:08

Ja mam stul od https://www.evospace.cz/ - na nem dva notebooky a dva monitory. Desktop mam normalne na zemi, vsechny kabely mi staci. Kdybych to chtel resit jinak, tak bych asi taky zvazil ten zaves na desktop - v kancelari to tak z nejakeho duvodu mame u vsech stolu (nejsou vyskove stavitelne).
JirkaVejrazka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod eLzyx 20. 1. 2020 10:03

tak ono je vždycky lepší, když PC není na zemi. Na zemi totiž tahá kvanta prachu.
eLzyx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Python.p 20. 1. 2020 10:03

Prach? To by mohl být ten důvod. :)

Jinak ty ceny jsou docela fajn.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod JirkaVejrazka 20. 1. 2020 10:11

Ale zase jsou okolo ciststi koberce a podlahy, ne ? ;-)
JirkaVejrazka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod muhaha 20. 1. 2020 10:54

No, cena je teda zajimava, pametovy ovladac +1500 Kc, ale nikde jsem se nedozvedel, jestli je to dvoumotorovy stul.

JirkaVejrazka: Jaka je stabilita v nejvyssim bode? Gigle se to? :D
muhaha
Junior

Odeslat příspěvekod JirkaVejrazka 20. 1. 2020 11:40

Za mne spokojenost - proti stolu z Ikea, ktery jsem zkousel v obchode, je to neporovnatelne lepsi. Kdyz za to zaberu tak se pochopitelne trochu pohne, ale neni to nic dramatickeho. Pri bezne praci je to bez problemu.
JirkaVejrazka
Mírně pokročilý