Mikrofon se připojí, ale nefunguje.

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod NOxFEAR 2. 4. 2020 14:59

Ahojte potřeboval bych poradit asi 2 týdny z5 jsem hrál online hry a používal mikrofon, vše fungovalo jak má pak asi za 4 dny jsem šel o5 hrát bohužel mikrofon už nešel tak jsem stáhl nové ovladače na zkl. desku jak audio tak chip set, ve správci zařízení aktualizoval zvukové vstupy a výstupy + řadiče zvuku, videa a her poté když to nešlo i odstranil, restartoval a nechal nahrát windowsem nové vše dle youtube a nic, vše povolil ve win10 zkusil asi 4 věci dle návodu na youtube, zkusil přední zdířky na skříni ( vždy používané na sluchátka + mikrofon ) zadní a i do ( takové té redukce hlasitosti od repráků ve které jsou také zdířky pro sluchátka a mikrofon ) a NIC tak jsem si řekl že to bude asi kabelem. Používám sluchátka razer a k nim je mikrofon který se do nich připojuje jackem 3,5 a sluchátka mají kábl kde je 1 jack 3,5 ale k tomu používám redukci kde mám 2 jack 3,5 mikrofon a sluchátka zvlášť. Tak jsem první zkusil vypojit mikrofon ze sluchátek a zkusit jej na telefonu a tam fungoval takže jsem koupil novou tu propojku k těm sluchátkům a když jsem byl v tom vzal jsem i stolní mikrofon, dnes mi došel mikrofon a ta redukce ale stále nic nefunguje v žádné zdířce a vše je povoleno. Mikrofon se mi ukáže že je připojen v programu Realtec (R) Audi, když někomu zavolám na Facebooku, v pravo dole v liště se ukáže "váš mikrofon používá google chrome" ale nikdo mě neslyší a když dám zkoušku mikrofonu tak se indikátor vůbec nehýbe ( volume na 100 a dcbl +30 ) A když zapnu muziku do repráků tak najednou se indikátor hlasitosti od mikrofonu začne hýbat jakoby snímal zvuk ( nevím jestli to může mít nějakou souvislost ) Každopádně už jsem fakt zoufalý a prosím o pomoc. Děkuji
NOxFEAR
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod NOxFEAR 2. 4. 2020 18:13

Tohle jsem vše udělal, jak jsem již psal v mém dotazu "vyzkoušel jsem všechny možnosti dle youtube a internetu" Tohle jsou jen základy co jste mi poslal a to jsem zkoušel jako první možnost. :) Ale díky za snahu, nicméně potřebuji odbornější názor. Nejlépe osobní zkušenost jak to někdo vyřešil.
NOxFEAR
Kolemjdoucí