Epson R2000 zaseklý papír

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod PanChudý 8. 11. 2020 00:11

Zdravím!

Vlastním Epson Stylus Photo R2000. Ještě než ho hodím do servisu, tak bych se chtěl poradit zde. Poté co se moje přítelkyně pokusila vytisknout nějaké dokumenty, tiskárna nefunguje a oznamuje chybovou hlášku, že je uvnitř zaseklý papír. Takže tiskárna se opakovaně snaží rolovat aby vysunula papír a vyskakuje chybová hláška. Avšak jsem to a uvnitř kontroloval, snažil jsem se i najít malé kousky papíru, ale nenašel jsem žádný zaseknutý papír. Co však poznamenám, že můje přítelkyně omylem otevřela přední podavač pro ruční podávání silného papíru, když tiskárna zrovna prováděla nějaké zpracování a uslyšel lupnutí. Bohužel netušila, že se to nesmí během toho co tiskárna jakkoliv manipuluje otevírat. Unvnitř tiskárny jsem pak našel nějaký drobný několikamilimetrový ulomený plast.

Nějaké nápady co bych mohl zkusit, nebo co by mohlo být poškozené, ještě než to hodím do servisu? (+ tipy na servisní místa?)

Díky moc!

VIDEO YT: https://youtu.be/NN6vTeg0R80
Fermi paradox
PanChudý
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r34ktor 8. 11. 2020 11:55

Co od náš čekáš?

Buď si sežeň servisní manuál a pokus se odhalit příčinu sám (ulomený kousek plastu může být např. packa senzoru detekce papíru), nebo to odnes do servisu.

Servisní středisko můžeš vyhledat zde: https://www.epson.cz/support#find_repair_center.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků