Sluchátka k počítači do 1500 Kč

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Krackmen 28. 12. 2020 15:17

Dobrý den, vím že tu tohle téma bylo 100x, ale vzhledem k povánočním slevám předpokládám, že bych mohl natrefit na lepší koupi. Níže vypíšu požadavky, které by ideálně měly splňovat.

1)Sluchátka s mikrofonem : Na počítači příliš neposlouchám hudbu, před vymazleným zvukem upřednostním kvalitnější mikrofon
2)Způsob zapojení: Je jedno, v případě jacku požaduji 2 výstupy (mikrofon a sluchátka zvlášť)
3)Styl sluchátek: na hlavu, přes uši, nastavitelná velikost (mám větší hlavu) :lol:

Doufám, že jsem vypsal všechno důležité, v tomto segmentu se neorientuji, pokud nějaká informace chybí, rád doplním. Děkuji za rady.
Krackmen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eici 28. 12. 2020 15:42

eici
Junior

Odeslat příspěvekod Krackmen 28. 12. 2020 16:24

No nevěděl jsem kam toto patří. Říkal jsem si, že ta část fóra co posíláš je zaměřena na hudbu, studio a tak, což já vyloženě nehledám.
Krackmen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod meda2016 28. 12. 2020 17:33

Herním sluchátkům nefandím. Šel bych ale někam vyzkoušet JBL Quantum 200 a KOSS GMR-540ISO. U druhých prý je dobré koupit si vlastní kvalitní kabel.
meda2016
Junior

Odeslat příspěvekod Emil Pastelka 28. 12. 2020 17:56

Podívejte se na otevřená Superlux HMC681EVO. Po zvukové stránce jsou vysoce nadstandardní a do ceny se vejdou. Případně levnější uzavřený model Superlux HMC631.
Superlux nabízí obecně opravdu hodně muziky za málo peněz. Vykoupeno je to levnými materiály. Se sluchátky je potřeba zacházet s rozumem, protože nějaké házení po stole nevydrží.
Emil Pastelka
Junior

Odeslat příspěvekod Krackmen 28. 12. 2020 18:56

Po stole neházím, žádný strach. Pokud se to nerozpadne v ruce při nasazení na hlavu, nebo se po měsíci neuklinká kabel tak beru :D

Edit: Objednal jsem ty Superlux HMC681EVO, jsem zvědavej jestli to bude stát za to, když to není nikde skladem a musím 2 týdny počkat :D
Krackmen
Kolemjdoucí