BT do USB do počítače

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Boris.Bestie 21. 8. 2023 07:58

Prosím vás potřeboval bych poradit nějaký BT do usb do počítače. Snažil jsem se podívat na eshopech, ale popis je jedna věc a rezence u výrobku druhá a často tam lidi píšou, že to má problém. Poradili by jste mi nějaký? Abych mohl jednodušeji přenášet soubory do a z mobilu a noťasu k počítači.
Počítač má desku Asus tuf gaming b550, která nemá wifi ani bt a nebaví mě pokaždé mobil připojovat kabelem a noťas řešit přes flashku. Noťas mám na filmy takže opravdu přenáším takto dost filmů a seriálů.
Boris.Bestie
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 21. 8. 2023 09:42

Na přenos souborů stačí prakticky cokoli. Já používám laciný CSR 4.0 adaptér (primárně kvůli podpoře aptX ve spojení s BT sluchátky).

Každopádně BT není na přenos většího množství dat vhodné, protože je pomalé. Pokud jsou mobil a PC připojeny ke stejné síti, doporučuji použít Feem.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Emil Pastelka 21. 8. 2023 11:23

Jak píše r34ktor, přenášet přes BT cokoliv jiného než malé soubory je vyloženě nesmysl. PC, telefon i notebook budou v jedné síti (LAN) - přenášejte tedy obsah sdílením.
Emil Pastelka
Junior

Odeslat příspěvekod meda2016 21. 8. 2023 11:45

Jsou i s BT5.0. TP-Link UB500 Bluetooth adaptér. Já používám se sluchátky nebo reprákem. Ovšem ano, soubory přenáším kablíkem, je to rychlejší.
meda2016
Junior