Pomoc pri kúpe HDD

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 9. 5. 2005 22:24

klepat? po zmene souboroveho systemu?? mas ho dobre a narovno uchyceny?

ten zvuj je normalni... je to self test disku...
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fotro 9. 5. 2005 22:39

už 3x som ho prekladal na rôznu pozíciu v skrinke a je to stale rovnake. Môj starý Seagate nemal takéto prejavy.
Seagate 80/7200/2MB
IBM 80/7200/2MB
Fotro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod metryx 9. 5. 2005 22:56

cca 7 let mam 8GB Maxtor - krome hlucnosti jsem s nim maximalne spokojen, dal mam 2x WB 80GB 7200ot. - co se tyce spolehlivosti a rychlosti spokojenost, strasne mi na nich ale vadi piskani, proto v nejblizsi dobe planuju jejich vumenu. Taky mam jeste Seagate Baracuda 20GB 7200 - nadherne tichounkej, rychlej ale topi jako cert, mam ho jako prenosnej v ramecku a vzdycky ho poustim jen na pretazeni dat - podle SMARTU se mi na nem totiz teplota jednou vysplhala az na 55C :-(. No a jako posledni disk co jsem kupoval kamosovi do PC byl taky Seagate SATA 160GB s NCQ. Popravde jsem od tohohle disku cekal trosku vic. Hlavne me zarazila hlucnost hlavicek. Urcite bych tento disk nepouzil do zadny super tichy sestavy. Na druhou stranu nevydava zase ale tak velky teplo coz je good. Tod moje zkusenosti s disky.
metryx
Junior

Odeslat příspěvekod Nuro 9. 5. 2005 23:01

cache píše:40GB zacal zabudat, ze ma nejake partitiovanie, stracal data.

Nemal si ho upiect. :|
Dolezite je nie len si vybrat znacku, ale aj dat disk do kompu tak, aby sa nemal sancu prehrievat.
Starý muzeál
Nuro
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 9. 5. 2005 23:10

Nuro píše:Nemal si ho upiect. :|
Dolezite je nie len si vybrat znacku, ale aj dat disk do kompu tak, aby sa nemal sancu prehrievat.

Nazdarek muzeal :)
Oni sa zase az tak neprehrievali oproti tomu 120GB co mam teraz (rocny test), takze aj tak uz maxtorom neverim.
Btw nejako ti nefunguje avatar ;)

Edit: aha uz mi to doslo s tym avatarom :lol:
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků