Chci si koupit plnící sadu - poradte

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod strano 28. 7. 2005 11:07

Chci si koupit plnici sadu do sve HP 5550 a nasel jsem levny internetovy obchod na ************, ale nevim vlastne kterou sadu si mam objednat, protoze jsem laik a jeste jsem to nedelel. Poradte Dekuji[/b]

//adams: odstraněna reklama uživatele strano.
strano
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod janurpo 28. 7. 2005 11:15

strano píše:Chci si koupit plnici sadu do sve HP 5550 a nasel jsem levny internetovy obchod na ****************, ale nevim vlastne kterou sadu si mam objednat, protoze jsem laik a jeste jsem to nedelel. Poradte Dekuji[/b]


To plnění většinou probíhá ták, že do kazety vvyvrtáš vrtáčkem (většinou je u toho) dírku. Tou dírkou to naplníš přiloženou injekční sříkačkou s jehlou.
janurpo
Junior

Odeslat příspěvekod janurpo 28. 7. 2005 11:17

Měl by jsi vědět, že naplnit ti to pude tak 3x - 4x. Houbička v kazetě po čase strácí schopnost absorbce inkoustu. Kvalita tisku taky nebude úplně nejlepší.
janurpo
Junior

Odeslat příspěvekod strano 28. 7. 2005 12:15

nevadi, naplnim a uvidim...stejene tak nemam co stratit,kdyz tak koupim pak novou. ale snad to pro bezny tisk bude stacit.
strano
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod strano 28. 7. 2005 16:02

tak po prolezeni nekolik obchodu jsem si to nakonec objednal v tom co sem psal, uvidim co to bude, ale maji tam vsechny druhy a jsou porovnáni s ostanimi je v podsate nejlevnejsi. rozhodl jsem se i proto, protoze maji plnici sady snad do vsech tiskaren na trhu.
strano
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod janurpo 28. 7. 2005 16:06

On v tom zase takový rozdíl nebude. Rozlišuje se to hlavně podle počtu kazet a barev.
janurpo
Junior

Odeslat příspěvekod Skuli 28. 7. 2005 16:07

Netreba nis vrtat ako pisal Janurpo, priamo pod nalepkou s cislom cartridge su dierky cez ktopre sa to plni. Ak to bude v pohode a bude potom tlacit, ked ju budes znova plnit musis sa presne trafit do toho otvoru ktory si spravil... inac sa stane to co pisal Janurpo... strati sa schopnost absorpcie
Skuli
Junior

Odeslat příspěvekod janurpo 28. 7. 2005 16:12

já měl Lexmark, tam jsem to vrtat musel.
janurpo
Junior

Odeslat příspěvekod strano 29. 7. 2005 08:50

Dnes mi s toho obchodu volali, ze dnes to poslali a zitra by jsem to mnel mit doma,takze pak napisu jak to dopadlo.caf
strano
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod bono 29. 7. 2005 10:27

Nazdar vsichni.....ja jsem koipil plnici sa du pro svoji sestletou HP a to v tomle obchode jak pises. Vsechno bylo O.K tak jsi neprohloupil. Kupoval jsem i z jinejch obchodu a tyky nebyl zadny problem.

//adams: příspěvek odeslán alter egem uživatele strano
bono
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod qmqm 29. 7. 2005 10:59

strano píše:nevadi, naplnim a uvidim...stejene tak nemam co stratit,kdyz tak koupim pak novou. ale snad to pro bezny tisk bude stacit.

obcas krome cartridge musis koupit i tiskarnu, protoze tyhle plnici inkousty strasne rady tecou a kdyz ti to vsechno vytece do tiskarny, tak ji muzes vyhodit a pokud ji mas v zaruce tak po zaruce :)
tak bacha na to
qmqm
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bono 29. 7. 2005 19:21

Mozna ze se to obcas stane, ze vytece. Ja jsem uz plnil nejmin 20 krat a zatim se mi to nestalo. A i kdyby se to stalo, tak v podstate jdem uz davno usporil na novou tiskarnu. :lol:

//adams: příspěvek odeslán alter egem uživatele strano
bono
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod janurpo 29. 7. 2005 19:27

Zase lepší, než kupovat nový originální cartridge, protože ty kolikrát stojí víc než celá tiskárna.
janurpo
Junior

Odeslat příspěvekod strano 6. 8. 2005 15:17

Vsechno mi prislo tak jak jsem si to objednal. Podle nyvodu jsem si naplnil cartridge sam a tlaci jako nova, takze parada usetril jsem 600 Kč. skuste to taky.
strano
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod x-father 6. 8. 2005 18:32

Ja repasoval naplne do HP 610 a byla to hruza. Kdyz uz se me podarilo naplnit to tak aby to neteklo, tak bylo znat ze inkoust je mnohem min kvalitni a na papiru se inkoust rozpijel a vypadalo to hrozne - trochu se to zlepsilo kdyz sem zacal pouzivat hodne kvalitni papir, ale byla to hruza....
x-father
Pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků