Restart po spuštění Video DVD

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod E-1 21. 9. 2005 12:08

Ahoj, mám LG GSA-4165B a když se pokusím spustit Video DVD (třeba v PowerDVD, nebo WinMedia Player 10) tak se bez optáni ihned restartuje počítač. Mám ji týden a ze začátku mi to nedělalo. Dnes sem to zkoušel poprvé od upgradu firmwaru (z D03 na D04). Je možný, že je to tím novým firmwarem? Nebo čím jinak by to mohlo být? Předem moc Dík.
E-1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Maximko 21. 9. 2005 14:10

Môže to byť aj tým, ale chybu by mohla spôsobovať aj nataktovaná grafická karta...
Maximko
Junior

Odeslat příspěvekod Eross 21. 9. 2005 14:12

-no skus dat spat ten stary firmware a ak ide v pohode tak nieje dovod menit na novsi...
-popripade si ho mohol zle flashnut?
Tempus Maxcars - Kurz bezpecnej jazdy - Skola smyku -absolvovane :)
Eross
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod E-1 21. 9. 2005 14:57

-Je pravda, ze ATInu sem mel pretaktovanou Overdrivem, ale dela to i kdyz sem ji "odtaktoval".
-Nevim jak vratit update toho firmwaru, podle me to ani nejde :( Flashovalo se to bez problemu a vsechno ostatni bezi v klidu (datovy DVD, vypalovani), tak nevim.
Help pls.
E-1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Maxicek 21. 9. 2005 15:17

Mne sa restartoval pocitac, ked som mal zlomeny datovy kabel. Skus ho vymenit, alebo aspon vytiahnut a znova pozapajat vsetky konektory na tom kably.
Maxicek
Junior

Odeslat příspěvekod E-1 21. 9. 2005 15:43

Tak se asi vsem omluvim - ted sem zkusil nainstalovat jiny prehravace (DirectDVD a Blaze DVD) a na obou to behalo, takze to bude asi softwarovej problem. U toho Power DVD se mi to dokonce restartne i kdyz kliknu na settings a DVD-ROMka muze byt i odpojena. Jen me to predtim zaskocilo, kdyz se vyskyt stejnej problem u dvou programu. Itak vsem dik.
E-1
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků