Chybný zápis na HDD

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod p0etrik 30. 9. 2005 06:54

Cau,
v posledni dobe se mi mnozi problemy s poskozenymi soubory. Ted to doslo tak daleko, ze uz to poskodilo i windows. Mam podezdreni na kabel nebo radic na zakladni desce, protoze na disku vadne clustery nejsou a SMART ukazuje, ze je vse v poradku. Stalo se to nekdy nekomu z vas? Jaky je vas nazor?
p0etrik
Junior

Odeslat příspěvekod Rasto 30. 9. 2005 07:09

Stalo mal som vadnu operacnu pamat. pri kopirovaní suborov na hdd neboly totozne z originalom. Zo zaciatku sa to prejavovalo zriedkovo no po case zacal padat aj windows.
Rasto
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Byte 30. 9. 2005 07:19

Se špatnym řadičem sem se setkal častějc než se špatnym diskem. Jestli jo, tak ten disk zkus přehoďit na druhej řadič.
Byte
Junior

Odeslat příspěvekod gadgets 30. 9. 2005 07:21

p0etrik píše:Cau,
v posledni dobe se mi mnozi problemy s poskozenymi soubory. Ted to doslo tak daleko, ze uz to poskodilo i windows. Mam podezdreni na kabel nebo radic na zakladni desce, protoze na disku vadne clustery nejsou a SMART ukazuje, ze je vse v poradku. Stalo se to nekdy nekomu z vas? Jaky je vas nazor?

U mne byl v jednom pripadne spatny kabel (s temi kulatymi je to hned), jednou byl na vine i stary bios, pro ktery byl 160 GB disk prislis :( Pomohla vymena desky ;)
BigBoss weblogu Gadgets::Supervěci
gadgets
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hekrhy 30. 9. 2005 08:57

ja mel podobny problem pri nainstalovani nejakych VIA IDE Accelerator driveru, s orig ovladaci z winxp nebo z via4in1 to bezelo bez problemu :roll:
hekrhy
Junior

Odeslat příspěvekod p0etrik 30. 9. 2005 16:33

Tak je to pameti, nema nekdo na prodej za rozumnou cenu 128 MB SDR 133 MHz?
p0etrik
Junior