Leadtek Winfast 2000XP Expert - problém

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod macman_mac 30. 9. 2005 07:30

Hojte vseci mam tv kartu leadtek winfast 2000Xp Expert a vyskytly se mi problemy:
1)kdyz si zapnu fm tuner - vse je zatim v poho, ale kdyz chci nahravat...stisknu rec tak dela ze nahrava....ale kdyz si chci potom otevrit soubor tak je bez zvuku...Nevim cim to je uz jsem tam prostridal vsechny mozne moznosti jak a pres co to nahravat..
nemohli byste mi treba rict jak to mate nastaeny vy????
2)jeste mam jeden mensi problem :mam kabeovou tv a hraje mi spatne nova a prima nevite cim by to mohlo byt???Vsechny ostatni kanaly jedou v poho...Zkousel sem doladovat a nic..A nemuze to byt taky v coaxialu???
Moc diky vsem za odp...
macman_mac
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gadgets 30. 9. 2005 07:36

macman_mac píše:Hojte vseci mam tv kartu leadtek winfast 2000Xp Expert a vyskytly se mi problemy:
1)kdyz si zapnu fm tuner - vse je zatim v poho, ale kdyz chci nahravat...stisknu rec tak dela ze nahrava....ale kdyz si chci potom otevrit soubor tak je bez zvuku...Nevim cim to je uz jsem tam prostridal vsechny mozne moznosti jak a pres co to nahravat..
nemohli byste mi treba rict jak to mate nastaeny vy????
2)jeste mam jeden mensi problem :mam kabeovou tv a hraje mi spatne nova a prima nevite cim by to mohlo byt???Vsechny ostatni kanaly jedou v poho...Zkousel sem doladovat a nic..A nemuze to byt taky v coaxialu???
Moc diky vsem za odp...


Jednoduchy, to bude rychly - posli mi screen prvni obrazovky v settings a ja ti reknu, co je spatne ;)
BigBoss weblogu Gadgets::Supervěci
gadgets
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod macman_mac 30. 9. 2005 07:39

nejsem momentalne doma poslu po druhe hodine nejdriv...
macman_mac
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gadgets 30. 9. 2005 07:40

macman_mac píše:nejsem momentalne doma poslu po druhe hodine nejdriv...


V poho ;) Tuto kartu mam, nedam na ni dopustit ale chvili jsem ji musel krotit ;)
BigBoss weblogu Gadgets::Supervěci
gadgets
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod azil 30. 9. 2005 08:33

Propoj si audio kabel mezi kartou a zakladni deskou, nebo druha moznost nastav jako zdroj nahravani zvuku CD prehravac nebo jak to tam je. a pujde :-)
azil
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gadgets 30. 9. 2005 09:36

azil píše:Propoj si audio kabel mezi kartou a zakladni deskou, nebo druha moznost nastav jako zdroj nahravani zvuku CD prehravac nebo jak to tam je. a pujde :-)


Ono to tam neni tak jednoduchy, docela zalezi i na nastaveni urovni a master streamu, ktery muze byt rozdilny od pouziteho audiovstupu ;) Teda alespon dle mych zkusenosti...
BigBoss weblogu Gadgets::Supervěci
gadgets
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod macman_mac 30. 9. 2005 12:43

tak uz jsem doma klidne plochu vyfotim kdyz reknete jak.... :lol:
macman_mac
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod macman_mac 30. 9. 2005 12:44

a navic este:kdybych nemel propojenou zvukovku s tv kartou tak by mi vubec nesel zvuk...
macman_mac
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JendaLinda 30. 9. 2005 13:50

Plochu vyfotíš jednoduše. Stiskni klávesu PrintScreen (je nad klávesou Insert), pak otevři Malování, dej Úpravy->Vložit a ulož. Potom stačí jen obrázek nahrát někam na web.
Co můžeš odložit na zítřek, odlož na pozítří.
JendaLinda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DeVVeD 30. 9. 2005 14:02

zařízení pro přehrávání (tj. na co máš na desce připojenej kabel z TV karty) ve WinFast->Configuration->Audio-Out Control Line by mělo být nastaveno stejně i
WinFast->Configuration->Audio Recording Line pak jestli tohle nepude tak zkusit jiny kodek ...
DeVVeD
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod macman_mac 1. 10. 2005 17:36

jo diky moc uz to slape...akorat mam este problem s tv signalem - mam kabelovku a nova a prima mi nehraje ciste...ostatni kanaly v poho....zkousel jsem to doladovat a nic...Muze to byt v karte???Nebo mam spatny coaxial anebo signal???
Diky moc za odp...
macman_mac
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DeVVeD 1. 10. 2005 17:58

zkus jeste stahnout novy ovladače, jestli používáš ty co byly přiložený na CD tak aktualizovaný byly upravený pro české vysílání zkus http://www.levi.cz tam je najdeš a rozhodně ti technici na email odpovědí a poradí, mám s nimi dobrou zkušenost :)
DeVVeD
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xaero 2. 10. 2005 21:50

Me to delalo to samy a potom kdyz sem zezadu pritlacil nahoru ten antenni kabel :) tak to jelo v poho tak sme ten "konektor" predelali a bylo to v poho!
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků