Výběr pevného disku SATA-II kolem 250GB

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod ITGuru 3. 11. 2005 10:46

DigitalDooM píše:ano to je pravda :) ale Hitachi má o něco málo ještě lepší přístupovky ... samsung má tu smůlu že se špatně schání :("/quote]
Sehnaný mám, ale jestli má ten Hitachi lepší tech. parametry, tak asi půjdu do něj. Nejvíce mě zajímá spolehlivost!
ITGuru
Junior

Odeslat příspěvekod DigitalDooM 3. 11. 2005 11:02

ITGuru píše:Sehnaný mám, ale jestli má ten Hitachi lepší tech. parametry, tak asi půjdu do něj. Nejvíce mě zajímá spolehlivost!o/quote]

parametry má hitachi o chloupek lepší ... spolehlivost zatím stejná ale samsung je v SATA II lepší volba pokud jde někomu o hluk který je u Hitachi oprvadu vyšší než u Samsungu ...
Šéfredaktor webmagazínu
//CPU:AMD X2 6000+ MB: GigaByte GF5900SLI - RAM:2x1024MB Geil 800Mhz CL4 - GK:ASUS GF8800GTX - HDD:2xWD250KS 1xWDRaptor74GB - ZDROJ: TT 750W - CRT Dell21"Trinitron
DigitalDooM
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Snoopy 3. 11. 2005 11:33

Tak ten Samsung je fakt dost tichy. Nevim, zda je to v tom Dellu jeste nejak ztisene, ale je to prijemne. Jeste zkusim benchmarky v HD Tach a porovnam s disky doma. Jinak pristupovku to ukazuje 17 ms :-/
Snoopy
Junior

Odeslat příspěvekod Mike.M 3. 11. 2005 12:20

DigitalDooM píše:
ITGuru píše:Mám tip, že ten Samsung je srovnatelný s tím Hitachi akorát je tišší. Prej ten Hitachi hlasitě seekuje.
Co vy na to?v/quote]

ano to je pravda :) ale Hitachi má o něco málo ještě lepší přístupovky ... samsung má tu smůlu že se špatně schání :("/quote]

hehe kukni na alfacomp.cz tam mas ATA, SATAI i SATAII ja jej davam do vsech sestav. tak jakepak spatne shaneni. MUJ tip je SAMSUNG.

apropo tizsi disk nez SAMSUNG jsem jeste neslysel, snad nekde jak fouka vetricek nekde daleko od civilizace v lese. To se da srovnat :D
Zivot je kurevsky tezky.
Mike.M
Mírně pokročilý

Předchozí stránka