Vas nazor na HP LaserJet 1020 a MINOLTA PagePro 1350W

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod drastys 21. 11. 2005 17:59

Prosim o Vase nazory a zkusenosti s temito laserovymi tiskarnami. Pouzival bych ji na obcasny tisk(+- 50str./mesicne).
http://www.alfacomp.cz/php/zbozi.php?ak ... &zbo=52327
http://www.alfacomp.cz/php/zbozi.php?ak ... &zbo=52313
Pripadne jakou jinou by jste doporucili v podobne cenove relaci!

Dikes za jakykoliv nazor!!
drastys
Junior

Odeslat příspěvekod šarik 21. 11. 2005 20:03

Minolta má větší paměť. Ještě mrkni na ceny tonerů/počet stran.
Jinak mám HP 1010 z které vychází HP 1020 a za necelé dva roky provozu nemám podstatné připomínky.
Blbý můžeš být, ale musíš si umět poradit...
šarik
Junior

Odeslat příspěvekod ondra11 (novy) 21. 11. 2005 20:39

ja mam doma 1020 a neni s ni nejmensi problem, tisk uplne pohoda - levne a kvalitni. Ale jinac se zda, ze ta minolta by mela byt o neco lepsi, ale pri 50 strakach.. se to nevyplati,,
ondra11 (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod aquila 21. 11. 2005 20:49

ja sa tiez mozem pripojit ku spokojnym majitelom HP tlaciarni. od Hp5L (jedna este doma sluzi), 6L, 3150, 1200 .. vsetko sluzi bez poruchy ..
aquila
Junior

Odeslat příspěvekod drastys 21. 11. 2005 21:05

jako myslis ze se nevyplati laserova tiskarna?
drastys
Junior

Odeslat příspěvekod Honzax 21. 11. 2005 21:28

1020tek jsme kupovali pro firmu asi pred pul rokem tusim 10, nebo 12 - posilali jsme je na destinace nasim pruvodcum a musim rict ze ac uzivatele jsou v drtive vetsine divky-zeny-pani tak s nima neni naprosto zadny problem, obsuha, naklady, spolehlivost.... pravda, pul rok neni sice prilis dostatecna doba na nejake zasadni soudy, ale zatim maji palec nahoru. takze doporucuji :)
Honzax
Junior

Odeslat příspěvekod aquila 22. 11. 2005 00:35

drastys: laserova sa vzdy oplati, a tebe tym duplom, lebo pri atramentovej ti hrozi vyschnutie toneru, kym pri tonery sa to plus minus stat nemoze ;) v najhorsom pripade ho vyberies, potrepes, das spat a tlacis ;)

halvne teraz su ceny laseroviek uplne niekde inde ako kedysi ... hlavne na jeden toneer vytlacis 1 500 az 3000 stranok, vo velmi kvalitnej tlaci co sa ti nezmyje. takze myslim, ze nie je o com.

osobne tlacim na laser uz asi 10 rokov, a atramentku do domu nepustim ;)
aquila
Junior

Odeslat příspěvekod drastys 22. 11. 2005 00:51

Mohli by jste jeste uvest Vas nazor na to ktera tiskarna z tech dvou ktere jsem uvedl nahore je podle Vas lepsi? Pripadne jestli mate tip na jinou tak ji prosim uvedte. dikes
drastys
Junior

Odeslat příspěvekod aquila 22. 11. 2005 01:14

myslim, ze zatial vsetci sa vyjadrilo smerom k HP ;)
aquila
Junior

Odeslat příspěvekod Horst_ 22. 11. 2005 05:26

Mám Minoltu 1350W asi 3 měsíce zatím žádný problém,snad je jen
o trochu hlučnější. 8)
Horst_
Junior

Odeslat příspěvekod Kroxigor 22. 11. 2005 05:58

doma HP DJ5550 používaná zřídka většinou na fotky (za 3roky jsou v ní druhé náplně) nikdy mi inkoust nezaschnul
zaměstnání HP LJ1100 (po 4 letech v síťovém provozu odešel laser - neopravitelné)
HP LJ1015 no problem spokojenost
HP LJ1020 no problem spokojenost
HP LJ2550 tisk jde je trochu hlučná šílené nároky na ovládací SW

Minoltu jsem měl tiskla dobře ale musel jsem se ji zbavil pružnost výrobce dodat drivery pro nový OS je úžasná teprve 2 roky po uvedení WinXP vydal drivery pro tento OS a to jsem nemohl čekat
Kroxigor
Junior

Odeslat příspěvekod Honzax 22. 11. 2005 06:46

Kroxigor píše:doma HP DJ5550 používaná zřídka většinou na fotky (za 3roky jsou v ní druhé náplně) nikdy mi inkoust nezaschnul
zaměstnání HP LJ1100 (po 4 letech v síťovém provozu odešel laser - neopravitelné)
HP LJ1015 no problem spokojenost
HP LJ1020 no problem spokojenost
HP LJ2550 tisk jde je trochu hlučná šílené nároky na ovládací SW

Minoltu jsem měl tiskla dobře ale musel jsem se ji zbavil pružnost výrobce dodat drivery pro nový OS je úžasná teprve 2 roky po uvedení WinXP vydal drivery pro tento OS a to jsem nemohl čekat /quote]

2550 - jeste dodam, silene pomala nez zacne tisknout a take silene naklady na tisk. Ale jinak ji mam rad, takove obaly na CD tiskne bajecne. Platit bych ji vsak nechtel :D
Honzax
Junior

Odeslat příspěvekod jokers333 4. 12. 2005 20:02

Ak mas zaujem iba o laser.., tak ja osobne odporucam HP, lebo s Minoltou mam horsie skusenosti. HP som pouzival v praci 2 rohy a v pohode.
Inak Ti chcem povedat, ze ak chces tlacit mesacne iba 50 stran +-, tak ja Ti osobne odporucam atramentovu tlaciaren Canon napr. PIXMA iP4000. Ma 5 osobitných náplní, z toho jedna (dupla) iba na ciernobielu tlac. ktoré sa dajú rucne dopĺňať. Mozes tlacit farbu ,alebo cierno-bielo. Mozes tlacit aj fotky 100% kvalita a aj potlacovať CD. Takze je univerzalne vyuzita. Ak chces tlacit len pisany text ciernobielo, tak si kup radsej Laser.
jokers333
Kolemjdoucí