Problém s TV kartou Leadtek Winfast 2000 Xp

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod viktorr 10. 1. 2006 22:19

pry to funguje, ale nevim jak na to...
Ahoj fantome a ostatni, taky mi to z ničehož nic přestalo fungovat, zkusil jsem všechny možné ovladače. V OS to není, ykusil jsem i jinej komp!! Nakonec jsem tu našel příspěvky od Míry, který píše o změně id hardwaru (TV tunneru) FF606107D misto očekávaného 6606107D. A nakonec se mi podařilo vygooglovat jedno fórum, kterém někdo píše o patchi, který kartě navrátí původní id.
Patch je zde:
http://www.rit.edu/~maw8091/fix_TV2000.zip

Musí se sputit v nativním DOSU (nejlepsi je si udelovat spousteci disketu pridat nan ni roybalenej patch) pres DOS4GW, ale to tam je napsané v readme.txt

Po aplikaci patche, který přepíše id v kartě nikoliv v OS, stačí jen přebootovat a hle vaše widle najednou znají nový hardware, případně ochotně příjmou nabídnutý z umístění a WinFast běží na první nahození.

Tak hodně stěstí.

PS: Už jsem to tady psal v jiném threadu http://www.tvfreak.cz/modules.php?name= ... 13597&f=23
ja se sím taky moříl pře tři dny, jen by mně zajímalo kolik z nás už postihle tnhle nešvar kaert, ja už na fórech napočítal 4 včetně mne.
viktorr
Junior

Odeslat příspěvekod viktorr 10. 1. 2006 22:20

konkretne mi neni jasny jak najedu do toho nativniho Dosu...nebo jak to v nem vlastne spustim...borcum co to udelalo to stejny se to timto podarilo rozjet...neni mi jasny jak do toho Dosu najet...
viktorr
Junior

Odeslat příspěvekod viktorr 11. 1. 2006 06:29

toto by muj problem melo vyresit, tak pls help me
viktorr
Junior

Odeslat příspěvekod havr 11. 1. 2006 10:08

viktorr píše:toto by muj problem melo vyresit, tak pls help me

Dobry den, neberte to ve zlem, ale pokud nevite co to je DOS a jak na to, tak radeji pocitac vemte a odvezte nekam, kde tomu rozumi.

Nechte si poradne nastavit BIOS a nainstalovat Windows, podle historie usuzuju ze si s tim jen tak neporadite.
havr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod viktorr 11. 1. 2006 19:48

havr: prominte,ale toto me vskutku nadzvedlo ze zidle, ale ok je to vas nazor...jednak si myslim, ze toto nebyl az tak uplne normalni problem...oduvodnuji si to tim, ze nejenze na tomto foru mi nedokazal poradit nikdo z 1700 lidi co si to tu cetli...chyba...omlouvam se, protoze jediny kdo mi radil dobre byl OOOOOOOO..ten mi opravdu s tim preflashnutim radil dobre...jen to spatne napsal...jednalo se o to, ze mi neco prepsalo id hardweru...takze bylo nutne jednim patchem prepsat toto id nazpet...timto mu taky dekuji!!!toto slo udelat pouze v MS DOS...a ja se vas tu ptal jak se k nemu dostanu z Win Xp ...chtel jsem slyset pouze to, ze pravym kliknu na disketu a dam ji naformatovat j rezimu MS DOS...a dal jsem si s tim poradil sam...jinak teda nezminil jsem se,ale karta jede!!! timto nechci rict, ze jsem nejaky odbornik nebo neco jineho to v zadnem pripade...vim, ze nejlepsi by bylo dat pocitac lidem co tomu rozumi a nechaji si za to dobre zaplatit...jenze ja jako student si delam na pc vse, protoze nemam penize na to, abych si nechal vse delat odborniky...a s mym problemem si nebyli schopni poradit jini borci pres pc nez jsem ja a o to vis me tesi, ze jsem to dokazal rozjet sam!!!mam radost!!!:-D jinka vsem diky!!!
viktorr
Junior

Odeslat příspěvekod viktorr 11. 1. 2006 20:20

no a jeste ono je otazkou z jakeho duvodu se to prepsalo a zda to vydrzi...
viktorr
Junior

Odeslat příspěvekod viktorr 14. 1. 2006 10:07

:-) no tak to udelalo presne to co jsem ocekaval :-D toto je reseni tak na 3 dny a probkm se opakuje :-/
viktorr
Junior

Odeslat příspěvekod Sam Fisher 17. 1. 2006 11:27

Tak ja uz teda nevim.Strcil jsem to do staryho kompa s Celeronem 500 mhz a zvukovkou Sound Blaster 128 Pci a tam to radio hralo.Asi mam spatnej komp.Poradte prosim.
Sam Fisher
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 17. 1. 2006 11:50

Sam Fisher píše:Tak ja uz teda nevim.Strcil jsem to do staryho kompa s Celeronem 500 mhz a zvukovkou Sound Blaster 128 Pci a tam to radio hralo.Asi mam spatnej komp.Poradte prosim.

Np kazda rada tezka ted uz nicmene pouzivam winxp sp2 a v poho mi winfast frci+dve distribuce linuxu-Kubuntu a Debian a v Kubuntu spustim Xawtv a winfast okamzite frci mam kabelovku,zadny nastavovani ovladace nic....Takze zkus dual boot surfovat muzes v linuxu a winy mit jako herni konzoli :),popripade na veci co v linuxu nezvladnes-slozitejsi grafika atd.
oooooooooo
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Sam Fisher 31. 1. 2006 11:23

Hele díky zkusím to a doufám že to bude běhat. Kdyžtak se zase ozvu. :-B
Sam Fisher
Junior

Předchozí stránka