DVD nechce přehrávat filmy

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Zeletice 21. 1. 2006 16:23

Zdar Všecí!!!Mám problém-Vlastním vypalovačku DVD HL-DT-ST DVDRAM GSA-4167B ale ona mi nechce přehrávat filmy.Když pustím DVD film (přepálený) ve windows media player 10 ci Power DVD 6.0 (mam ho reg) tak jede pouze zvuk ale obraz ne.Neni tam nejaka pitoma ochrana???Diky moc
Zeletice
Junior

Odeslat příspěvekod Hondaq 21. 1. 2006 16:54

mám pocit že sem někde četl že by to mělo bejt firmwarem ... zkus tam dát nejnovější
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Hondaq
Junior

Odeslat příspěvekod Widle_patří_do_hnoje 21. 1. 2006 17:13

S Windows Vám konkrétně neporadím, protože se v něm nevyznám, ale obecně - není problém ve špatném ripu? Nezaúřadovala nějaká ochrana? Originály přehrát jdou? Zkusila jste jiný přehrávač? Jiný ripovací soft?
Widle patří do hnoje.
Budoucnost je Linux.
Widle_patří_do_hnoje
Junior

Odeslat příspěvekod Kysa 22. 1. 2006 01:10

[quote="Widle_patří_do_hnoje"tS Windows Vám konkrétně neporadím, protože se v něm nevyznám, ale obecně - není problém ve špatném ripu? Nezaúřadovala nějaká ochrana? Originály přehrát jdou? Zkusila jste jiný přehrávač? Jiný ripovací soft?
Kysa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Cermy 22. 1. 2006 01:21

Možná by pomohlo vyzkoušet jiný přehrávač, mě to samé dělalo u Man on fire. Stačilo použít WinDVD a bylo po problému.
Štěstí vleze svini samo do rypáku
Cermy
Junior

Odeslat příspěvekod JRD 22. 1. 2006 16:47

Jo jiný přehrávač nebo reinstal stávajícího,oni si přehrávače instalují vlastní kodeky a někdy se neshodnou s těmi co už jsou nainstalované,hlavně s kodekpaky.
Jarda / Nemám rád oslovení v množném čísle.
JRD
Pokročilý