jakou velkou Bluetooth myš ?

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod fahrman 21. 4. 2006 16:26

Zdravim... pred par dny jsem se mistnich ptal na rady, jakou mys s dlouhym dosahem. Abych si nemusel komplikovat zivot primou viditelnosti na prijimac, rozhodnul jsem se pro Bluetooth. Jenze vsechny BT mysi, ktere jsem nasel, jsou primarne urceny k notebookum a jsou tudiz malinke, coz se neshoduje s moji velkou tlapou :)

Takze se ptam - mate nekdo zkusenost nebo vite o nejake BT mysi, ktera by byla velka a pokud mozno i ergonomicka? (ideal predstavuje MX1000)

Vyvstala mi jeste jedna PODSTATNA otazka. Se kterou BT mysi lze pouzit zaroven jine zarizeni sparovane pres BT - napr. PDA nebo mobil???
Naposledy upravil fahrman dne 21. 4. 2006 20:42, celkově upraveno 1
fahrman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nupix 21. 4. 2006 18:05

No jen k té MX1000, ano velka je dost, spíš nastává problém když pak sedneš k pc kde je levná, malá a lechká krysa s kablíkem, to jsem pak na umření a nedá se s tím pracovat. Při její koupi jsem se sice bál jestli myška nebude vadit mladšímu bratrovi, který má menší ruku, ale tvrdí že se mu drží dobře, takže je vhodná jak pro dlouhoprsťáky (já) tak i pro malé ručky (sourozenci, dívky) :)
Moderátor diskuzního fóra Živě.cz ve výslužbě
nupix
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fahrman 21. 4. 2006 20:12

no a prave Bluetooth obdobu MX1000 hledam :)
fahrman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nupix 21. 4. 2006 20:33

A můžu se zeptat na důvod proč musí myška komunikovat přes Bluetooth a ne třeba přes technologii FastRF jako u MX1000?
Moderátor diskuzního fóra Živě.cz ve výslužbě
nupix
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fahrman 21. 4. 2006 20:40

duvodem je vetsi dosah i bez prime viditelnosti ...

ALL: editoval jsem uvodni dotaz ohledne pouziti BT s jinymi zarizenimi zaroven
fahrman
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků