klavesnice; pri drzeni klaves se zacne sekat hra, co s tim?

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Xoddam 5. 6. 2006 00:03

Dorby den,

mam taky menst-vacsi problem s klavesnicou. Pod windowsom mi ide vsetko ako ma. Uplna nadhera, ale spustim pocitacovu hru, resp. v tomto pripade Worl of Warcraft, a problem nastane okamzite.

UPRESNIM: Akonahle zadnem klikat viacero klaves naraz, napriklad pri boji alebo pisani napriklad :a,s,d,a,s,d,ALT,a,d,w,a,s,d,SHIFT,s,a,d,a,SPACE, tak prosim pekne moj PC to nerobi okamzite (akoby nezvladal) ale si to co som napisat, vytukal, zapameta a cele to urobi o niekolko sekund neskor. Ale len ked pisem toho vela.

Dalej akonahle drsim stlaceny SPACE tak hra zacne sekat, a tak isto je to aj s inymi klavesami. Zistil som ze pricinou by teoreticky mohlo byt ze pokial sa hra nie uplne odpoji od WINDOWSU tak to so pokikam v hre moze sposobovat laggovanie koli rakcii z Windowsu.

Nikdy sa mi to pred tym nestalo.

Verim ze ste skuseny a toto je pre vas banalny problem, dakujem vopered.

Inak mam, 2 giga ram, 2.8 cpu, 7200 60giga disk, a grafiku slusnu tiez.

Xoddam
Xoddam
Junior

Odeslat příspěvekod Mývalice 5. 6. 2006 01:01

Xoddam píše:mam taky menst-vacsi problem s klavesnicou....

...jj, koukám, zapomněls vypnout capslock. :mrgreen:
Jen počkej, jakej dostaneš sprcunk od moderátorů za tvůj název vlákna. :-B

Prostuduj si Tipy, jak napsat správný titulek a oprav ho.

Edit: Koukám, žes to eště k tomu flákl na smetiště. Tos už tu klávesnici odepsal? :lol:
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod icemarek 6. 6. 2006 11:55

Myvalice to takhle porad kazdyho opravujes?? to je ubohy... tak tam holt napsal spatnej nazev no, ja jsem to taky parkrta pod**** ale nic se nestalo. :D :D
AMD Athlon 3000+ ATI Radeon Sapphire 9550 (128Mb) 1024 MB-RAM 280 Gb HDD MSI K7N2 Delta Motherboard
icemarek
Junior

Odeslat příspěvekod Geeker 6. 6. 2006 12:03

Tady bude problem v klavesnici ne v PC. Takze jakou ze to mas klavesku?
Geeker
Junior

Odeslat příspěvekod christian 6. 6. 2006 12:07

icemarek: Neni to ubohy a ten nazev se mi taky nelibi a navic presunuto do sekce ostatniho hardware.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Xoddam 7. 6. 2006 00:05

ale mysis ze to mam v klavesnici ? jako jo je stara tak 8 let ... uplnej ***** ale pod win mi jede SKVELE ale pod hrou v posledi dobe dela blbosti :(

pokud ses porat toho nazoru ze je to klavesnice, zitra koupim novou

Xoddam
Xoddam
Junior

Odeslat příspěvekod x-father 7. 6. 2006 09:06

Setkal jsem se s tim, ze vlastnosti klavesnice vyrazne zhorsovala redukce USB -> PS/2. Projevuje se to tak, ze neni mozne drzet vic klaves naraz atd.. Vzhledem k tomu, ze je 8 let stara, tak to asi neni USB co? Dnes stoji klavesnice stovku....
ABEL: všichni, kdo odmítají vzít si mé názory za své, jsou idioti.
x-father
Pokročilý