Tlačiareň MINOLTA PagePro 1350W ake mate skusenosti

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod cyro3 11. 6. 2006 15:24

Chcel by som si kupit tuto laserovku. Mate s nou skusenosti? Javi sa mi ako najlepsia vzhladom na moje potreby a naklady. Ta vyssia hlucnost mi nevadi. (snad to nie je az take hrozne)
Naposledy upravil cyro3 dne 12. 6. 2006 09:24, celkově upraveno 1
cyro3
Junior

Odeslat příspěvekod cyro3 12. 6. 2006 09:21

mam strach o toner. ci bude este k dispozicii aj o nejakych 3-5 rokov.
cyro3
Junior

Odeslat příspěvekod Obyvatel 12. 6. 2006 09:27

Za 3 roky si koupis novou tiskarnu :-)
Obyvatel
Junior

Odeslat příspěvekod m9p 12. 6. 2006 09:28

s tym tonerom by nemal byt problem. skor pri kupe noveho foto valca sa mozno oplati zainvestovat rovno do novej tlaciarne.
m9p
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka VK 12. 6. 2006 09:34

... jen abych tě ochránil před počátečnim zmarem. Tahle tiskárna se poněkud specificky instaluje - určitě to udělej podle návodu. Dnes již obligátní připojit a nechat PnP ať si s tim poradí tuhle tiskárnu sice naoko naistaluje, ale chodit nebude. Jinak instaloval jsem jí pro účetní a ta na ní tiskne cca 1500stran/měsíc a od správné instalace žádné problémy.
Jirka VK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mapek 12. 6. 2006 09:39

Na tisk textu je za tu cenu dobrá a to i při používání neoriginálních tonerů. Kvalita tisku obrázků je oproti všem HP, které máme na firmě (3), o třídu horší.
Mapek
Junior

Odeslat příspěvekod chrastitko 12. 6. 2006 10:18

Takze tuto tlaciaren mam a mozem len potvrdit ze je vynikajuca. Tlaci v rozliseni az 1200x1200 a zistil som ze je tlac kvalitnejsia ako na atramnetovej Lexmarke co som mal co mala rozlisenie 2400x1200. Rychlost tlace je super, cena tonerov do nej je tiez vynikajuca.
Najlepsi pomer cena a vykon podla mna.
chrastitko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Horst_ 12. 6. 2006 10:36

Mám ji doma a zatím žádný problém.Spokojen. :-B
Horst_
Junior

Odeslat příspěvekod sworms 2. 7. 2006 22:38

Tiez musim povedat, ze tato tlaciaren je velmi dobra kupa: kvalita/cena
Mam ju doma asi rok a som s nou spokojny.
sworms
Junior

Odeslat příspěvekod mobiltr 23. 7. 2006 12:05

Taky máme na firmě tři kusy těhle tiskáren a naprostá spokojenost.

Co se týče neoriginálních tonerů, tak záleží na výrobci, jak už jsem zde do jedné diskuze psal.
My jsme nakonec začaly brát ty neoreginály co nabízí na http://www.tisknout.cz a naprostá spokojenost. Zatím jsme jich koupily něco kolem 10 ks a bezproblémů. Udávaná kapacita 6000 stran taky plus/mínus sedí. (Na to pozor, protože známý koupil někde nějaký podezřele laciný neoriginální toner a s bídou měl polovičku udávané kapacity).
mobiltr
Kolemjdoucí