Aku mys pouzivate?

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod BlackII 23. 7. 2007 21:41

u PC jsem na tom stejně jako Master Awast (G5) - jen jako podložku používám Steelpad 5L:
Obrázek
BlackII
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod n3oklan 23. 7. 2007 23:35

at si rika kdo chce co chce, ja sem vernej Geniusu. Ergo 525 - kvalitni laserova myska... optiku jsem zahodil, protoze me stale prudilo mit podlozku. ted i na lesklem stole funguje na 100%. predtim to byl optickej genius, pred ni samsung z akce za 300kc :) a ty prehistoricky kulickovy, co se mi valej v supliku ani nepocitam (a jsou to taky vsechno Geniusy - kvalitka, co vydrzi, za rozumnou cenu :)
Naposledy upravil n3oklan dne 23. 7. 2007 23:45, celkově upraveno 1
dobra nalada nevyresi vsechny tvoje problemy, ale nase*e tolik lidi, ze stoji za to si ji udrzet...
n3oklan
Junior

Odeslat příspěvekod n3oklan 23. 7. 2007 23:39

T3SS píše:Genius Ergo 525
laserovka 2000dpi, instalace Genius ovladačů mi zabrala asi 4 hodiny... :evil:
img]http://tehnika.realis.hr/images/product_images/genius_ergo_525_blue.gif[/img]

ja na ni ovladace necpal... imho uplna zbytecnost - tlacitka mi fungujou i bez nich :))
dobra nalada nevyresi vsechny tvoje problemy, ale nase*e tolik lidi, ze stoji za to si ji udrzet...
n3oklan
Junior

Odeslat příspěvekod spajza X 24. 7. 2007 06:43

ObrázekObrázek

osobne k ntb MX-Revolution....spokojnost,pouzivam ju uplne na vsetko,tojest aj na hry :-) akurat ked davam hardcore tak ta vydrz je asi jedine minus,inac lepsiu mys som nemal....
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Junior

Odeslat příspěvekod Vladiking 24. 7. 2007 06:51

MX 518 a slape jak hodinky :lol: 8)
Vladiking
Junior

Odeslat příspěvekod mj23 30. 7. 2007 21:34

njn ked budem mat novy stroj tak zase nazhavim svoju mx518 -ku, teraz mam pod rukou potkana z internetovej kaviarne :(
mj23
Junior

Odeslat příspěvekod YA 30. 7. 2007 21:42

toto je moja:

Obrázek

Logitech MX400
A nedam na ňu dopustiť. Logitech forever...
GIGABYTE 965P-DS4,SAPPHIRE X1950 PRO Ultimate, Intel C2D E6400,Logitech MX400,SAMSUNG 500GB+160GB SATA2,Kingston DDR2 2x 1GB 800MHz,TT Soprano,Microsoft Keyboard,TT Hardcano 13,Seasonic S12 500W,ZALMAN CNPS9700,Audigy2 Platinum EX,DVDRW LG,Samsung 226BW
YA
Junior

Odeslat příspěvekod PC 30. 7. 2007 21:48

Obrázek

Tyhle dvě...

Obrázek

Potřeboval bych pod ně poradit nějakou pěknou podložku a také nějaké přelepky na teflony aby se neopotřebovaly.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Junior

Odeslat příspěvekod DevAstor 5. 5. 2008 18:20

musel sem nahodit starou kulickovou Genius dokud nevyreklamuju A4tech X-750F
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Dodo677 5. 5. 2008 19:24

Devastor píše:musel sem nahodit starou kulickovou Genius dokud nevyreklamuju A4tech X-750F

A co s ní bylo?....mám ji na seznamu budoucích nákubu.....teda XL-750F .... ale to bude +- stejný... :hm
...narážky nVidiotů na ATi a fanATiků na nVidii není potřeba komentovat...
Dodo677
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod DevAstor 5. 5. 2008 19:27

asi odesla elektronika, nejdriv zacal vynechavat pohyb a asi za hodinku uz vubec nesla a pak ji ani vetsinou nenaslo USB, ale byl jsem s ni spokojeny, XL by mela mit novejsi vnitrek, podporuje i vetsi rychlost
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Glumito 5. 5. 2008 19:43

Já mám doma bezdrát myš Creative 8000...jsem s ní naprosto spokojen...jen sem se setkal s jedním nepříjemným problémem s ovladači creative...u hry titan quest se mi sekal kurzor myši...sem to vyřešil vypnutím mouse drivera ;-) 8-) :D a vše už bylo v poho...jinak s bateriemi 1300mAh vydží myš tak měsíc v provozu... ;-)
Glumito
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bubľo 6. 5. 2008 13:19

Ja pouzivam na PC aj booku (ak ho neprenasam) Microsoft IntelliMosue Explorer 4.0A, so senzorom som spokojny ale ako je asi vacsine ludi zname sem tam treba na nich pozriet tlacitka, inak som s nou spokojny uz aspon 4 roky.
P.S.: Devastor rovnaky problem mal aj kamos s Logitech MX310... a potom zistil ze mu macky malinko pochrumali kabel pri koncovke USB tak kupil za 50Sk predlzovaci USB kabel a vymenil ho za povodny na myske... teraz mu to ide OK. (ale ty to mas v zaruke tak asi pohoda)
Bubľo
Junior

Odeslat příspěvekod DevAstor 6. 5. 2008 14:38

asi to je tim kabelem, kdyz s nim u mysi pokroutim, tak to naskoci, dik

XL-750 uz pouziva tlustsi... :oops:
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod angelfury 6. 5. 2008 16:44

Razer Deathadder Nova Blue na podlozce Razer Mantis Control :-)
about:blank

Sókratés: Scio me nihil scire
angelfury
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka