Aku mys pouzivate?

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod OgyDoggy 6. 5. 2008 17:09

jednu genius netscroll s kulindou k stolnimu pcku
druhou microshit wheel mouse optical k ntbku
učím se co můžu, učím se celý život, snad mi to k něčemu bude
OgyDoggy
Junior

Odeslat příspěvekod Dodo677 6. 5. 2008 17:36

Devastor píše:asi to je tim kabelem, kdyz s nim u mysi pokroutim, tak to naskoci, dik

XL-750 uz pouziva tlustsi... :oops:

Já vím.....ale stejně k tomu potkany nebudu pouštět.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jim by ten silnější kábl asi těžko vadil..... :-P
...narážky nVidiotů na ATi a fanATiků na nVidii není potřeba komentovat...
Dodo677
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod eRiper 7. 5. 2008 14:27

Dneska jsem si přivezl A4Tech X-7 Snake. Za tu cenu paráda.
Obrázek
eRiper
Junior

Odeslat příspěvekod Jackal 7. 5. 2008 14:30

Já k notebooku používám Logitech MX400 Laser Mouse. ;-)
NB: ACER Aspire 7741G, Intel® Core™ i5-430M 2.27GHz/2.53GHz, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 7 64bit Home Premium, Avast! Internet Security 5
Telefon: HTC HD7, Dell Streak Mini, CoPilot Live 8.2.0.406 - Evropa 2010/03 (17.12.2010), Navigon 2.6.1 - Europe
Jackal
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod J_I_M_ 7. 5. 2008 21:30

Právě mi po stlo jezdí tahle:

Obrázek

Zajímalo by mě , bude to velký rozdíl v kvalitě, když koupím nějakou dražší laserovou myš. Kdyby se vám chtělo, tak mi můžete pomoct s výběrem tady: viewtopic.php?f=920&t=1034791&p=5440667#p5440667
J_I_M_
Junior

Odeslat příspěvekod PC 7. 5. 2008 21:39

Nesrovnatelné. Prostě představ si že přesedneš ze stařičkého favorita do luxusní limousiny.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Junior

Odeslat příspěvekod Dodo677 8. 5. 2008 08:12

PC píše:Nesrovnatelné. Prostě představ si že přesedneš ze stařičkého favorita do luxusní limousiny.

Ty seš taky limousína... :-D :-D :-D
Ale rozdíl je to hafo velkej....teď sem byl u souseda omrknout G5tku....a paráda.....akorát mi totálně nesedí v ruce....ale to bude možná taky tím že nejsu zvyklej..... :hm
...narážky nVidiotů na ATi a fanATiků na nVidii není potřeba komentovat...
Dodo677
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod frutisek 8. 5. 2008 20:16

ja mam teda tu co si poslal (uzivatel J_I_M_) doma a muzu rict, ze jakakoliv mys je lepsi nez takhle :) a to jsem jeste porad ve sfere mysi tohodle razeni ale takhle se jim podle me moc nepovedla, ma dost vysoke tlacitka a me osobne treba po chvilce prace odumiraly prsty, protoze sem zvednutym zapestim pridusil vsechen krevni obeh co je na horni strane ruky, uf tezko popsatelne :)
frutisek
Junior

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 9. 5. 2008 20:54

momentálně Logitech G7 + Logitex VX Revolution Nano for Notebooks :) a k druhému PC mám Geniuse NetScrooll (fuj)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 12. 5. 2008 08:11

MX518 (MX510 bohužel už nebyla).
Jsem odpovědný za to, co řeknu a/nebo učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod EKKAR 12. 5. 2008 10:45

Optiku Logitech PREMIUM OPTICAL, typ M-BT58 Wheel Mouse. Solidní, jen už mi po roce a čtvrt používání občas blbne scrollovací kolečko - přeskakuje a občas se obraz pohybuje v protisměru - až mě to přestane bavit, otevřu Wokno a pustím ji na svobodu...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Junior

Odeslat příspěvekod Zero Infinity 22. 5. 2008 16:50

Ja používam myš Logitech MX Revolution. Je opravdu krásny a dobre funguje. Oplatilo sa to kúpiť.
Obrázek
ZERO INFINITY
Zero Infinity
Junior

Odeslat příspěvekod fridge 23. 5. 2008 10:31

Já vám nevím, mám Microsoft Notebook Optical Mouse:

Obrázek

a drtím bratránka s nějakou šílenou pařbamyší v Quakovi III ;-)
Vždy možnost volby. Zvolit si nesvobodu je taky volba.
fridge
Junior

Odeslat příspěvekod PC 13. 6. 2008 16:44

Obrázek

Přezbrojil sem i když jsem tomu nevěřil a byl trochu skeptik Lachesis je zkrátka o fous lepší (i když tvar má ergonomičtější DeathAdder) Lachesis je těžší, více rozpláclá, má přesnější kolečko,nehřeje odspodu jako Deathadder a rozlišení jejího senzoru lze v ovladačích nastavit dle libosti.Bohužel to vypadá že boční tlačítka napravoboku nelze použít v Call of Duty 4(zkoušel jsem i hitmana a nereagují) stejně tak tlačítka pod kolečkem což je dle mého názoru škoda. S Lachesi to však vypadá že se s ní opravdu lépe v multiplayerovkách střílí... Zkrátka a dobře - rozdíl mezi Lachesis a Deathadderem je asi jako mezi F-15C Eagle a F-22A Raptor... Docela by mě zajímala G9 ale je zatím moc drahá navíc bych pro ni neměl rozumné využití (co se třemi myšmi ?) Dvě se uživí (jedna k notebooku jedna k hernímu kompu)ale tři ?
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Junior

Odeslat příspěvekod mungo 13. 6. 2008 17:28

Zajímavé - toto vlákno je z roku 2006 ...
Mám Microsoft Laser Mouse 6000
Obrázek
- výborné kolečko (Krokuje), perfektní levé/pravě tlačítko, šikovná do ruky, ovládače pro všechny M$ myši v jednom balíku. Levé a pravé boční přídavné tlačítko se příliš nepovedly.
mungo
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka