zvuková karta..??

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod melipa 3. 10. 2006 15:18

Zdravim,...

mam v PC integrovanou zvukovku od aususu, a pouzivam ji s Koss Portable Pro, a napadlo me, jestli by byl zvuk Kossu vyrazne lepsi s nejakou lepsi zvukovou kartou...?? moje integrovana zvukovka ma sice 5.1 ale stejne repraky porizovat nebudu.. ma smysl kupovat tu zvukovku jen kvuli Kossum??

uz tak rok provozuju Koss Porta Pro + iPod, a nejaky velky rozdil mezi iPodem a zvukovkou jsem nezaznamenal... (to bude asi tim, ze iPod neni nic moc qalitni prehravac..)

hudba na mem PC je stejne v mp3/192-320... popripade VBR

diky za reakce...
melipa
Junior

Odeslat příspěvekod Master Awast 3. 10. 2006 15:24

Dle mého nemá.
I přes kvalitu těch Kossu, nemyslím že by se něco takového poznalo pokud nejsi vyloženě citlivý na veškeré zkreslení...
I´m walking the golden path... at least I hope!?
Master Awast
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kromec 3. 10. 2006 15:26

uz tak rok provozuju Koss Porta Pro + iPod, a nejaky velky rozdil mezi iPodem a zvukovkou jsem nezaznamenal... (to bude asi tim, ze iPod neni nic moc qalitni prehravac..)

Ja myslim ze ti staci ontegrovana.
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomasek 3. 10. 2006 15:28

Taky si myslím, i přes veškerou kvalitu Koss, to nepoznáš. Rozdíl by si poznal jen u repráků, a to u těch trochu lepších.
Momentálně počítače už nejsou to nejhlavnější co by mě živilo a bavilo :-) Ale snažím se být stále v rámci možností v obraze :-) A stále tvrdím, že složit a opravit PC je pro děcka :-)
Tomasek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dzon 3. 10. 2006 15:33

Ja jsem to teda poznal, onboardovka pokud si vzpominam lehce piskala a ten zvuk znel prebuzene... zlatej Zoltrix Nightingale
Dzon
Junior

Odeslat příspěvekod melipa 3. 10. 2006 18:01

tak diky.... asi opravdu nema cenu za 1.000kc a vice kupovat tu zvukovku..
melipa
Junior

Odeslat příspěvekod metla23 3. 10. 2006 18:07

Ale má to cenu. Ked si porovnám svoj Realtek s X-FI na svojich KOSS Pro 3AA ,rozdiel je priepastný :!:
X2 4000+,Asus M2A VM HDMI,2x1GB Ram, X1650PRO,BFG PhysX Ageia,Asus Xonar D2,M-Audio Jamlab, Amplitube 2,dualboot XP/PClinuxos
metla23
Junior

Odeslat příspěvekod JendaLinda 3. 10. 2006 19:37

Vyměnil jsem integrovanou Realtek za obyčejnou SB Live a rozdíl je slyšitelný. Žádné pískání od základní desky, lepší nastavení hloubek/výšek. A zvuk ve hrách už se netrhá.
Co můžeš odložit na zítřek, odlož na pozítří.
JendaLinda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod JIV 3. 10. 2006 20:34

ja by som si pozical od niekoho a skusil to ci ti to staci alebo ti to stoji za to kupit new
All living things must eat.
As I have said, all living things must eat.
Podpora X
JIV
Pokročilý