HP L1955 a Samsung SyncMaster 940FN

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod qwertown 1. 11. 2006 14:34

Který je lepší??? :) Prosím poradte. Nahodte testy na Samsung SyncMaster 940FN a recenze
osobni zkusenosti ...
je v teto cen relaci jina volba o kt. se da jeste uvazovat??
dik
qwertown
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod modrin (novy) 1. 11. 2006 15:25

třeba tady http://www.svethardware.cz/branch.jsp?name=Monitory je hodně recenzí, ten HP určitě
jinak HP mám asi 14 dní. Až budu mít trochu více času, tak se víc rozepíšu
modrin (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod Jont 1. 11. 2006 16:10

já mám samsung 940B(je jako 940FN). taky jsem dlouho rozvažoval jestli tenhle nebo to hp a nakonec po přečtení všemožných komentářů a recenzí sem vzal samsunga. hlavně kvůli době odezvy, protože nechci aby se mně videa a hry mazaly a ten hp sice podle té recenze má dobrou odezvu, ale v praxi je pomalý.
Pak má hp vyšší spotřebu o 20W a prý hodně svítí. Zase má asi lepší barvy, ale to je mi docela jedno, protože žádný grafik nejsem. U toho smasunga nepozoruji žádnou změny oproti crt barvám.
A hp je prostě monitor do kanceláře a ne pro multimédia. Proto sem vzal samsunga a jsem spokojený. A navíc je hrozně hezký..
PS4ever
Jont
Junior

Odeslat příspěvekod sly666 1. 11. 2006 16:55

Tohoto Samsunga(940Fn) mám na stole.Je celkem dobrý až na to brutální podsvícení.Na filmy moc nedoporučuji,rohy jsou dost světlé.
Samsung 46F6740, Onkyo HTX-22HDX+SKS-22X, Klipsch R-15PM + Klipsch R-8SW, Samsung S7 Edge
sly666
Junior

Odeslat příspěvekod goblin 10. 8. 2007 21:10

ak mas hore a dole cierny pas, tak to vobec nevadi. pretoze je to len mala oblast v rohoch.
druha vec, ak mas film na celu obrazovku, iba v tmavych scenach(noc, jaskyna a pod.) je to nerovnomerne podsvietenie v rohoch poznat. a navse, vsimnes si to len v lavom hornom rohu. dalsie tri su zanedbatelne.
goblin
Kolemjdoucí