Flash Voyager- skusenosti

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod lukiboy15 9. 12. 2006 11:35

Chcel by som si ho zadovazit, ale bojim sa capicky na USB samcom, ze po case sa uvolni a nebude drzat tak pevne a proste ju stratim. Preto sa najskor pytam, ci niekto ho uz nevlastni a ake ma s nim skusenosti. L.
lukiboy15
Junior

Odeslat příspěvekod gifter 10. 12. 2006 20:30

Moje zkušenosti jsou ty nejlepší. Mám ho už rok a že by mi ta čepička chtěla upadnout, jsem si zatím nevšiml.
gifter
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Forsaken 11. 12. 2006 17:23

mam ji asi 7 mesicu:

- rychlost je bajecna, namohu si stezovat
- cepicka..ta mi nedrzi uz asi 2 mesice, staci flahku otocit "dolu hlavou" a spadne sama :(( Je to imho tim, ze je to guma - roztahne se po case a nedrzi. ted uz bych bral neco s plastovou/ocelovou/hlinikovou cepickou.
E66, uz nikdy vic jak 1 telefon!!; T60; outdoors lover...

It's better to be hated for what you are than to be loved for what you are not
Forsaken
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 11. 12. 2006 17:34

Ahoj, u FD Jogr mně taky padala ,,čepice". Protože je mi milejší chránit si flash a následně i USB u PC, vzal jsem jehlu a ozdobnou nit. Normálně jsem to ve vhodném místě ,,přišil" ;-) Tu dirku jsem trefil tak, že je ve vrcholu krytky, tudíž nepřispívá k znečištění konektoru.

Pořád je to ale lepší, než když je poutko na krytce. Pak člověk nepřijde o čepku, ale o tělo flashdisku.

Do budoucna bych taky přemýšlel o jiném typu. Ale já jsem zatím s Jogrem spokojený - pro mé účely bohatě stačí. Asi bych přemýšlel o flash, která má pokud možno kryt šroubovací.
S pozdravem MgX
MgX
Junior

Odeslat příspěvekod mapupsa 12. 12. 2006 17:49

Mám Voyagera asi rok a čepička pořád drží. Ale je pravda, že možná trochu volněji než když byl nový.

Možná by se ti mohly líbit tyto:

http://www.cybex.cz/Produkt.aspx?Shortcut=SND-507381&Type=K&CategoryId=0
SanDisk Cruzer Micro U3 - vysouvací

http://www.alave.cz/flashdisk-pretec-usb-2-0-i-disk-bulletproof-512mb:p:191438
Neprůstřelný Pretec

Potom byl na Gadgets.cz takový s mechanismem jako propiska - USB při zmáčknutí vyjelo a při dalším zase zajelo :)

//edit: Jen kosmetické úpravy :)
mapupsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 12. 12. 2006 23:50

Ahoj,

ten neprůstřelný Pretec se nechal zastřelit, a to v testu (časopis Computer). Jinak se držel skvěle. Za zvážení určitě stojí :wink:
S pozdravem MgX
MgX
Junior